Б/у асфальтоукладачі в Україні

Фото б/у асфальтоукладача в Украине

Дорогі будівельні роботи вимагають попередньої підготовки ґрунту і строгого дотримання технологічного процесу нанесення полотна. Останній критерій досягається завдяки використанню спеціальної техніки — пластмасових або колісних асфальтів. Основною сферою устаткування є асфальтування великих транспортних шляхів, доріг, тротуарів. Альтернативно, щоб купити асфальтоукладник в Україні, він викликає велику будівельну активність. Озброєння торгово-розворушних комплексів вимагає формування якісного дорожнього покриття на прилеглих площах. Тут, також провідний помічник - асфальтоукладник з Європи, Японії або США.

Техніка людини заручення традиційно поступається якості робіт, надійності і рівня оснащення кабіни машиніста. Виявлені фактори мотивують купити асфальтоукладник б/у імпортного виробництва. Зробити це вигідно, на базі безкоштовної професійної консультації пропонує ООООО БФ-Логеніст".

Імпортований б/у асфальтоукладник — класифікація

Очевидним критерієм відокремленості спецтехніки є хідова частина.

Фото гусеничного асфальтоукладача в Украине

Ефективним пристроєм, при нанесенні полотна на великі площі, є гусеничний асфальтоукладач. Аппарат використовується для асфальтування:

  • вертольотних майданчиків;
  • злітно-посадкових смуг;
  • автостради.
  • Великі сектори території.

Навпаки, колісний асфальтоукладач потрібний при дорожньо-ремонтних роботах. Висока швидкість пересування дозволяє спецтехніці оперативно прибувати на аварійну ділянку траси.

Додаткові фактори категорій

Різниця ходової частини — це не єдина ознака класифікації машин за покриттям. Важливими критеріями вибору, а також формування ціни на асфальтоукладник виступають:

  • суміш суміші;
  • Встановлює ширину смужки заголовка.
  • Товщина шара, що формується.
  • місткість сховища;
  • операційна швидкість;
  • потужність.
  • габарити і маса.

Продаж асфальтоукладальників, нових апаратів, орієнтована на два різновиди суміші. Спеціалізовані гусеничні та колісні пристрої розраховані виключно на операції з асфальтобетонним складом. Багатоцільова техніка функціонує з широким спектром дорожніх матеріалів: гумова крихта, що містить щебінь та інші. Комплексна ціна на асфальтоукладач універсального типу зростає внаслідок необхідності купівлі змінного обладнання.

Типорозмір техніки

Профілактика міського масиву і швидкісна споруда вимагають машин з різними технічними характеристиками. В Україні можна купити асфальтоукладник, який доступний для всіх існуючих градацій, які безпосередньо визначаються шириною укладів (див.):

  1. 100 – 300. Сфера використання — асфальтування тротуарів, розширення проїзної частини.
  2. 200 – 450. Техніка акцентована на прокладці одностатевих доріг.
  3. 250 – 750. Продажа бу асфальтоукладачів такого типу орієнтована на класичні траси з двох смуг.
  4. 300 – 900. Машини призначено під автомобільні магістралі технічних категорій I, II.
  5. 300 – 1200. Агрегаті експлуатуються під час нанесення асфальтового покриття на 3-смугове шосе, території великої площі.

Відповідно до типу розміру колісних і гусеничних асфальтоукладників визначають три класи машин.

Фото міні асфальтоукладача з Європи

Компактна техніка актуальна, коли облаштовує дороги з межею ширини 3.5 м. Під такими цілями, достатньо купити бу асфальтоукладач низької продуктивності - до 250 т/ч.Вага міні-аппаратів не перевищує 6 тонн.

Середня категорія, включаючи ціну, асфальтоукладачів б/у, з діапазоном робочої ширини до 5 метрів. Більшість агрегатів мають експлуатаційну масу 7 - 10 тонн і продуктивність 250 - 750 т/ч.

Формування якісної автостради, завширшки понад 5 м, — завдання важких асфальтоукладників з Європи, заокеанської техніки. Високопровідні апарати (до 950 т/ч) створюють покриття за один прохід, запобігаючи утворенню « холодних» продольних стіків.

Імпортований б/у асфальтоукладник — ущільнення дорожнього полотна

Прагманські моделі колісної та гусенійної техніки обладнані додатковими трамбучними пристосуваннями.

Фото трамбующего приспособления

Американські машини зазвичай обладнані єдиним ущільняним органом: вібраційна плита. Робоча частота вузла коливається від 30 до 70 Гц.

На європейський асфальтоукладник бу, ціна часто збільшується внаслідок встановлення інструмента. Ця плита доповнює трамбуючий брус, який діє на частоті 20 — 30 Гц.

Допоміжні інструменти слід підбирати, виходячи з темпів, пов’язаних з асфальтом. Цей та інші нюанси, професійно пояснюють консультанти портала Оооо "БФЛоген".