Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Екскаватори навантажувачі Case

Б/у Case екскаватори-навантажувачі

Фото екскаватора навантажувача Кейс в Україні

Підрозділ Construction Equipment американського концерну орієнтоване на виробництво будівельної спецтехніки: екскаватори, бульдозери, грейдери навантажувачі. Найбільшим функціоналом володіє імпортний екскаватор-навантажувач Кейс – машина, що поєднує землерийну і вантажопідйомну функції в стандартній комплектації. Можливість оперативної зміни навісного обладнання ще більше розширює сфери експлуатації. Сьогодні, екскаватор навантажувач Case купити в Україні перспективно для будівництва, агросектору, комунальних і дорожніх робіт.

Вирішити проблему високої вартості імпортної техніки дозволяє придбання уживаних машин. Купити б/у Case в Україні пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Консультанти компанії допоможуть підібрати модель відповідно цільовому застосуванню.

Екскаватори-навантажувачі Case на вітчизняному ринку

Фото імпортного екскаватора навантажувача Case

Корпорація пропонує нову серію T, що об'єднує 6 моделей. Економічний варіант - екскаватор Case 570T потужністю 86 л. с. Апарати середнього класу: 570ST, 580T/ST відрізняє дизель на 97 к. с. Високопродуктивні агрегати 590ST і 695ST посилені до 110 л. с.

Екскаватор навантажувач Case з Європи Т-серії володіє рядом специфічних особливостей:

 • збільшення площі скління (без шкоди для безпеки) за рахунок гранично тонких стійок кабіни;
 • можливість установки крісла помічника оператора (опція представлена в екскаваторі Case 570T);
 • механізм самовирівнювання рукояті забезпечує точність позиціонування, сприяючи скороченню тривалості робочого циклу;
 • вибір конфігурації стріли екскаватора - лінійна геометрія або спеціальна фірмова конструкція DNA під важкі умови експлуатації.

Продаж екскаваторів-навантажувачів Case здійснюється в стандартній і розширеній комплектації. Останній варіант передбачає доповнення обігрівача кондиціонером, вибір типу стріли, коробки передач.

Силовий блок – надійність навіть на б/у екскаваторі навантажувачі Case

Фото двигуна екскаватора навантажувача Case

Основу спецтехніки Кейс становить ДВС італійської корпорації FTP Industrial. Флагманські моделі оснащені дизелем 445TA\EGH з робочим об'ємом 4.5 л. і економною електронною системою інжекції. Агрегати 570T/ST функціонують на 3.9-літровому двигуні S8000 з механічним уприскуванням. Інші технічні параметри дизеля в імпортних екскаваторів-навантажувачів Кейс:

 • потужність: 86 – 110 к. с;
 • номінальні оберти – 2200;
 • максимальний крутний момент: 402 – 516 Нм.

Гідравлічна система екскаваторів Кейс допускає регулювання продуктивності відповідно навантаженні. Купити б/у Case в Україні можна з двома різновидами насосів:

 • сдвоено-шестерний;
 • аксіально-поршневий для моделей 580ST і вище.

Продуктивність гідровузла 145 – 165 (123 для екскаватора Кейс 570T) л/хв.

Купити б/у екскаватори навантажувачі Case в Україні доступно з роботизованою КПП і керованої сервоприводом.

Коробка передач Powershift встановлюється на екскаваторі Кейс 695ST. Для агрегатів 5880ST/590ST – це опціональне пропозицію. Інші екскаватори-навантажувачі Case обладнані трансмісією PowerShuttle.

Крабовий хід присутній виключно у моделі 695ST. Екскаватор навантажувач Case з Європи розвиває швидкість по трасі до 39 – 42 км/ч. Радіус розвороту по зовнішнім колесам без гальмування – 4.5 м. Паливний запас спецтехніки Кейс 145 к.

Експлуатаційні характеристики

Важливо, що б/у екскаватор навантажувач Case по надійності і функціональним параметрам не відрізняється від нової машини. Принципові характеристики землерийного вузла апаратів Кейс (вказані в метрах):

 • глибина копання 4.7 – 6;
 • робоча висота 5.6 – 7.1;
 • граничний рівень завантаження 3.8 – 5.1.

Поворот ковша у стріли з лінійною конфігурацією 204°, для фірмової конструкції DNA - 198°.

Продаж екскаваторів-навантажувачів Case здійснюється з ковшем «6 в 1» об'ємом 1115 літрів для стандартної комплектації. Максимальна висота вивантаження екскаваторів серії T знаходиться в інтервалі 2.69 – 2.75 м. Гранична вантажопідйомність на встановленому рівні 1475 (з вилами 3500) кг. Найбільшу вагу для апаратів від заокеанського виробника становить 4580 кг.

Більше можливостей від техніки Кейс

Фото екскаватор Case з гідромолотом

Розширити функціонал машини можна, якщо до екскаватора навантажувача Case купити в Україні допоміжні механізми. Поширені види навісного обладнання до універсальної спецтехніці включають:

 • гідравлічний молот або бур;
 • бульдозерний відвал;
 • ковші різноманітних форм та розмірів;
 • вила;
 • захоплення.

Придбати ці пристосування також пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Професійна консультація майстрів порталу дозволить оптимально підібрати комплект устаткування до екскаватора навантажувача під конкретні завдання.

Відео одного з проданих екскаваторів-навантажувачів Case компанією ТОВ "БФ-Логістик"

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner