Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Трактори Джон Дір (John Deere)

<Джон Дір (John Deere) випускаються американською корпорацією на колісному чи гусеничному ходу, у легкому і важкому класі. Навіть старі машини характеризуються високою надійністю і низькими витратами на експлуатаційне обслуговування.

Американські трактори Джон Дір в Україні

Фото трактори John Deere

Переорієнтація вітчизняного ринку спецтехніки на імпортні машини обумовлена низкою факторів. Ключова мотивація купити трактор Джон Дір в Україні – експлуатаційна надійність агрегату. Додатково, американського виробника відрізняють: комфорт і електронна начинка кабіни механізатора, оперативність впровадження прогресивних технологій. Тому, купувати заокеанське обладнання що пройшло тест-драйв вигідніше, ніж придбати новий апарат «ближнього зарубіжжя».

Більшість великих компаній давно перейшли на імпортну спецтехніку. Індивідуальних підприємців та інших представників дрібного бізнесу від подібного кроку стримували ціни на трактори Джон Дір в Україні. До теперішнього часу проблема високої вартості практично вирішена. Одночасно з новими машинами організована продаж уживаних тракторів Джон Дір. Підібрати необхідний агрегат допоможуть майстри ТЗОВ «БФ-Логістик». Вітчизняний портал спецтехніки надає безкоштовні професійні консультації по вибору машин під цільові завдання.

Категорії тракторів John Deere, представлених на вітчизняному ринку

Концерн орієнтується на випуск апаратів середнього і важкого класу. Більш легка група представлена в каталозі тракторів Джон Дір двома серіями: 6B і 6M. Техніка характеризується двигунами 70 – 85 і 80 – 140 кВт, відповідно.

В категорії важковаговиків, потужність трактора Джон Дір розподіляє спецтехніку на 3 лінійки:

 • 8R. Серія, що об'єднує трактори з двигунами 199 – 272 кВт.
 • 9R. Обладнання потужністю 273 – 420 кВт.
 • 9RX. Екстра важка, виключно гусенична тракторна техніка, де тепловий дизель розвиває до 461 кВт.

Каталог тракторів Джон Дір перших двох серій об'єднує пристрої на колісному і гусеничному ходу. RT-моделі оснащені вбудованими планетарними бічними редукторами. Механізми дозволяють швидко перебудовувати ширину колії, без використання допоміжних пристосувань.

Двигун трактора Джон Дір в Україні

Фото двигуна трактора Джон Дір

Робочу базу американської спецтехніки становить дизель PowerTech з турбонаддувом. Пристрій задає постійну потужність трактора Джон Дір у діапазоні обертів: 1400 – 2200. Пік параметра припадає на величину 1900 об/хв. Інші привабливі аспекти дизельного теплового двигуна:

 • EGR – комплекс, що забезпечує рециркуляцію охолодженого вихлопу;
 • електронно-керований блок вприскування і паливний насос, що сприяє зниженню витрати пального;
 • змінювана геометрія турбокомпресора покращує реакцію вузла на скачки навантаження;
 • система охолодження поршнів.

Додатково, дизель трактора Джон Дір в Україні – PowerTech, володіє розширеними можливостями діагностики. Обладнання відповідає стандарту Stage II по викиду забруднюючих речовин. Запас потужності двигуна варіюється від 9 до 35%, в залежності від конкретної моделі трактора.

Серія 9RX – купити трактор John Deere з Європи на гусеничному ходу

Фото гусеничного трактора John Deere

Ваговита лінійка самохідних агрегатів гарантує високу прохідність і тягове зусилля. Оригінальна конструкція ходової частини машини реалізована на двох парах гусениць трикутної конфігурації. Це забезпечує:

 1. Велику площу контакту, дозволяє знизити і більш рівномірно розподілити тиск на грунт.
 2. Збільшення зчеплення з грунтом, підвищує прохідність трактора. Особливо ефективно перевага позначається на вологих ділянках, де різко знижується прослизання машин.
 3. Зростання буксирувального навантаження.

Купити трактор Джон Дір в Україні серії 9RX особливо вигідно з економічної сторони. Апарат здатний буксирувати широкі знаряддя для орання та іншої обробки грунту. Результат – кілька завдань вирішуються за один прохід.

Фото трактора Джон Дір серії 9RX

Економія досягається збільшенням гусеничної стрічки на 8%, без зростання ціни на трактори Джон Дір в Україні. Це дозволяє долати аналогічну дистанцію за меншу кількість обертів, забезпечуючи:

 • збільшення експлуатаційного ресурсу гусениць;
 • зниження паливних витрат.

Альтернативний аргумент купити подібний трактор John Deere з Європи – плавність руху. Цьому сприяє 18-ступенева КПП, керована електронікою. Комплекс посилено впровадженням системи Efficiency Manager, оптимізує витрату палива.

Резюме

Зростаючий продаж уживаних тракторів Джон Дір обумовлена надійністю і окупністю техніки. Конкретний приклад: ряд агрегатів облаштовані резервним паливним баком, що виключає втрати робочого часу на дозаправку.

Підібрати і придбати трактор John Deere допоможуть консультанти компанії ТОВ «БФ-Логістик». Слушні поради досвідчених фахівців оптимізують придбання за вартістю. Клієнтові не доведеться переплачувати за невикористаний функціонал.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner