Кошик
6 відгуків
+380665733186
+380960447503
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи

Комбайни New Holland (Нью Холланд)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Фото комбайна Нью Холланд в Україні

Американська компанія, названа відповідно місцем освіти, пройшла еволюційний шлях від ремонтної майстерні до відомої корпорації. Зараз, продаж комбайнів New Holland об'єднує машини під прибирання зерна, кормових культур; роторні, барабанні моделі. Турбота про оператора, продуктивність, багатофункціональність і надійність – такі характеристики продукції заокеанського виробника. Останній критерій дозволяє без побоювання купити б/у комбайн Нью Холланд в Україні. Обладнання гарантовано прослужить ще не одне десятиліття.

Зробити придбання на професійному рівні, пропонує онлайн центр спецтехніки ТОВ «БФ-Логістик». Консультація майстрів порталу оптимізує ціну б/у комбайни Нью Холланд, відповідно запитам клієнта, виключивши непотрібний функціонал.

Модельний ряд американця

Універсалізм – базова кредо концерну. На вітчизняному ринку однаково повноцінно представлені барабанно-клавішні та роторні комбайни New Holland. Класифікуючи машини за типом культур, можна виділити три основні категорії сільгосптехніки:

 1. Зернозбиральний комбайн New Holland в Україні. Це найбільш широка категорія, яка налічує у складі чотири серії – TC, CR, CX і CX-Elevation.
 2. Кормозбиральні машини. Група представлена лінійкою FR-450/850.
 3. Агрегати під збір винограду. Практично незатребуваний клас агротехніки у вітчизняних реаліях.

Поряд з універсальністю, відмінною рисою, що характеризує імпортний зернозбиральний комбайн Нью Холланд, виступають комфортні умови праці. Це додатковий крок до підвищення продуктивності.

Простора і зручна кабіна

Фото кабіни комбайна New Holland з Європи

Модель робочого місця Harvest Suite Ultra – зразок комфорту і ергономіки. Кабіна комбайна Нью Холланд з Європи вдало поєднує наповнення електронікою з простором рухів оператора. Основні поліпшення торкнулися наступних параметрів:

 • приріст обсягу загального простору до 3.7 куб. м;
 • збільшення візуальної зони – площі скління до 6.3 кв. м;
 • зниження шуму до рівню 73 дБ;
 • установка ультра широкого сенсорного екрану з діагоналлю 26.4 см.

Перелічені вдосконалення доповнює використання світлодіодного освітлення. Зазначений факт забезпечує функціонування зерно - і кормозбиральних комбайнів New Holland незалежно від часу доби.

Машини для злакових культур

Зернозбиральний комбайн New Holland в Україну поставляється декількома варіаціями під різні цільові застосування. Це універсальна техніка, придатна також під збирання кукурудзи, рису, інших видів рослин.

Фото комбайна Нью Холланд

Продаж комбайнів New Holland серії TC орієнтована на малі та середні фермерські угіддя. Пристрої оснащені 6.8-літровими двигунами NEF з показниками від 175 до 243 к. с. Агрегати пристосовані під крутий рельєф з ухилами в 25%. Працездатність на схилах досягається функцією самовирівнювання решета SmartSieve. Місткість резервуара під зерно – 6400 л.

Комбайн Нью Холланд з Європи серії CX 6000 Elevation відрізняється наступними нюансами:

 • збільшення пропускної спроможності на 15%;
 • швидка перебудова підбарабання під конкретний тип культури;
 • пристосованість до будь-яких налаштувань польових умов;
 • дизель 299 к. с., відповідний екологічним стандартам Tier-3;
 • зерновий бункер на 9300 л зі складними панелями Bubble-Up.

Високу продуктивність надає імпортний зернозбиральний комбайн Нью Холланд CX8.80 потужністю на 354 к. с. Зернобункер пристрою розрахований на 11500 л. Модуль забезпечує вивантаження зі швидкістю 105 л/с.

 

Роторні комбайни New Holland серії CR характеризуються збільшенням продуктивності на 10%. Аналогічний приріст спостерігається у показників ефективності функціонування в умовах високої вологості. Це досягається впровадженням двухшаговой роторної технології. Економічність комбайна обумовлена функцією Twin Pitch Plus, що дозволяє знижувати рівень енергоспоживання до 10 кВт.

Кормозбиральний комбайн New Holland

Фото кормозбирального комбайну New Holland

Машини представлені єдиною серією FR, об'єднала 4 моделі – 450, 500, 600, 850. Всі апарати обладнані системою Variflow, що гарантує оперативне перемикання на різні культури за 2 хвилини. Основні технічні характеристики агрегатів:

 • потужність 395 – 768 к. с;
 • перерозподіл крутного моменту 1820 – 3584 Нм на обертання 1500 об/хв;
 • силосопровод з шириною рукава 330 мм і поворотом на 210°.

Впровадження комплексу Variflow забезпечує екстра економію енерговитрат до 40 к. с. Додатково, технологія оптимального навантаження дизеля і трансмісії PowerCruise, дозволяє скоротити витрату палива на 20%.

Вигідно купити б/у комбайн Нью Холланд в Україні пропонує портал ТЗОВ «БФ-Логістик». Повна інформація за умовами попередньої експлуатації машини полегшить вибір. Додатковий стимул придбати техніку - ціна б/у комбайни Нью Холланд, знижена практично вдвічі, щодо нових аналогів.