Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Складська техніка

Складська техніка – вантажопідйомні апарати з Європи

Фото складської техніки

Обмеженість простору – основна умова, під який підлаштовується техніка та обладнання для складу. Критерій ставить низку вимог до експлуатованих пристроїв. Це маневреність, невеликі габарити, використання ручної сили або електричних джерел енергії. По техніці безпеки, застосовувати підйомне обладнання для складу на ДВС, можна виключно поза приміщень. Тому продаж складської техніки орієнтована на візки, гідравлічні механізми і самохідного обладнання на електричних двигунах.

Вибрати необхідний комплекс на базі професійної консультації, пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Електронний каталог містить агрегати прямо з заводу і складське обладнання б/у з Європи. Це поєднання дозволить гнучко купити надійні пристрої якісного виконання, відповідно виділеного бюджету.

Складська техніка - основні категорії

Основним арсеналом, експлуатованих в приміщеннях для зберігання виробничих цінностей, виступає вантажопідйомне обладнання. Зазвичай, це імпортна техніка для складу, об'єднує наступні види:

Перші дві категорії складського вантажопідйомного обладнання – функціонують на гідравліці або зусиллях оператора. Інші машини обладнані електричним двигуном.

Рокли та інша складська техніка з Європи

Візки і ножиці стовбури – два різнопланових класу підйомного обладнання для складу. Перша група техніки – мобільна, друга категорія – дозволяє піднімати важкі вантажі на висоту від метра і вище.

Стандартна візок призначена тільки для транспортування, гідравлічна модель – рокла, має більш універсальне застосування. Купити складське обладнання фінської компанії Rocla (саме звідти пішла назва), вигідно під піддони, рулони.

Фото гідравлічної візки

Експлуатаційні характеристики розглянутої імпортної техніки для складу:

  • тип платформи – вилоподібний;
  • переміщення вертикально – до 200 мм;
  • мінімальний зазор між вилами і підлогою від 35 до 80 мм;
  • межа ваговій навантаження – 2 т.

Альтернативна ручного гідравлічного візка – електророкла. Така складська техніка пересувається зі швидкістю 13 км/год і володіє підвищеною вантажопідйомністю до 3 т.

Гідравлічні столи

Фото гідравлічного столу для складу

Це оптимальний варіант, при необхідності купити складську техніку в Україні з пріоритетом підйому вантажу. Столи займають статичне положення і здатні переміщати вантаж вертикально від 0.3 до 16 м. Рух платформи здійснюється переважно гідравлічним приводом. Альтернативно, статичне складське вантажопідйомне обладнання здатне функціонувати від електрики або комбінованої електрогідравлічної схемою. Вантажопідйомність ножничного столу визначається моделлю і знаходиться в інтервалі 0.7 – 10 т.

Навантажувачі

Фото самохідного складського навантажувача

Продаж складської техніки цього різновиду орієнтована на обидва типи комплексів – відкриті і закриті. Під вантажопідйомні роботи на території, прилеглій до складу використовуються моделі з газовим двигуном. Всередині приміщень експлуатується переважно електрична техніка.

Купити подібне складське обладнання вигідно з ряду причин:

  • маневреність;
  • мобільність;
  • універсальність – досягається установкою різних навісних механізмів.

Планка підйому електронавантажувачів досягає 5 м, обмеження ваги вантажу – від 1.4 до 3.5 т. Машини поступаються показникам ножичних столів, але виграють в плані ефективності робіт.

Штабелери

Фото штабелерів

Така техніка та обладнання для складу поєднує властивості раніше описаних пристроїв. Штабелер піднімає вантаж за допомогою гідравлічного або електричного приводу. Машина мобільна, одночасно забезпечує високі граничні технічні показники:

  • вантажопідйомність – 2 т;
  • швидкість – 10 км/год;
  • рівень підйому – 13 м.

Конкретні величини залежать від моделі обладнання. У гідравлічній складської техніки з Європи вони нижче. Електричні штабелери функціонують на акумуляторах, рідше від мережі. Заряду батарей вистачає на повну робочу зміну – 8 годин.

Оптимальний спосіб придбати вантажопідйомні пристрої

Специализированный портал БФ Логистик предлагает выгодно купить складскую технику в Украине. Оптимизировать выбор под конкретные запросы заказчика поможет бесплатная консультативная поддержка специалистов. Эффективный способ снизить стоимость – приобрести складское оборудование б/у из Европы. Эти устройства не уступают в надежности и по функциональным показателям. Важно, что агрегаты б/у уже проверены опытом прежней эксплуатации. Большинство техники для склада списано вследствие морального износа. В Европе их заменили новые модели.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner