Кошик
6 відгуків
+380665733186
+380960447503
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
Відео огляд - ковші екскаватора для JCB власного виробництва.
Всі ковші для екскаваторів виробляються на замовлення!

Ковші для екскаваторів

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Ковші для екскаватора JCB від виробника в Україні

Будь-який будівельний об'єкт, видобуток корисних копалин, роботи з перемежуванням грунту потребують в додатковому обладнанні – екскаваторі. Основним робочим елементом машини виступає ківш екскаватора, стріла.

Матеріали, конструкції

Перш ніж зробити вибір, купуючи ківш екскаватора, визначитеся з функціями, які буде виконувати техніка. Це дозволить підібрати необхідний матеріал:

  • Сплав металів з покриттям з важких металів – поширені ковші екскаватора, креслення якого є у кожної компанії по виробництву техніки. Середня стійкість до зносу, без ріжучих властивостей. Використовується комунальними службами та приватними будівельними компаніями.
  • Сталь низьколегована + титан і ванадій. Поєднання даних металів підвищує стійкість до зносу і ріжучі властивості. Застосовується під суворим контролем на кар'єрах.
  • Пластик. Використовують при збиранні сміття, снігу, більш рідко – переміщаючи сипучі речовини.

Ківш на екскаваторі

Види

На великій будівельному майданчику кабіна машиніста повертається по осі – це повноповоротний екскаватор. Зуби ковша екскаватора JCB виготовляються з іншого сировини, а сама машина призначена для розкопок твердого грунту або корисних копалин.

Кабіна з рухомим елементом не може повернутися на 360° навіть на просторому майданчику. Це не повноповоротний екскаватор. Він використовується в міській місцевості: для збирання, розбирання завалів, транспортування. Замість звичайного ковша екскаватора JCB, креслення якого повністю відповідають нормам, часто використовують аналогічну заміну.

Ковші для екскаватора поділяються на сім категорій в залежності від призначення. Відрізняються вони розмірами, конструкцією та іншими факторами.

1. Звичайні, стандартні.

Вони використовуються для загальних земельних робіт. З таким обладнанням можна розробляти легкий і навіть середній грунт без особливих зусиль. Зараз особливо популярні ковші для екскаватора JCB, МТЗ, ЮМЗ, Caterpillar – універсальні і недорогі, мають міцні зуби.

2. Посилені.

найвідомішим екземпляром є грейферний ківш для вантажопідйомних робіт.

Зуби дозволяють виконувати роботи зі складними грунтами. Більшість продукції цієї категорії – металеві, піддаються іржі і деформації екземпляри.

3. Скельні.

Це нововведення з'явилося після відкриття кар'єрів. Більш міцний сплав, менша ширина, ніж у звичайних. Частота зубів менше, але збільшена їх довжина, цим вони схожі на грейферні ковші. Зі скельного типу почалося виготовлення ковшів для екскаватора.

4. Ківш розрихлювач.

Ця категорія для абразивних, скелястих і мерзлих грунтів. Спеціальна форма зубів ковша екскаватора, схожа на кігті, середньої ширини ківш розрихлювач з міцного металу.

5. Ковші траншейні для екскаваторів JCB 3CX і 4CX.

Серед особливостей варто відзначити міцні зуби, завдяки яким виконуються основні функції – прокладання траншей. Зараз їх використовують для створення каналів, прокладання трубопроводів, дренажних систем. Підготувати місце під фундамент з використанням ковша траншейного буде значно простіше.

6. Профільні.

Раніше цю категорію відносили до траншейным, але останнім часом все змінилося. До профільних належать окремі металеві і велика частина пластикових найменувань. Відмінністю профільного ковша екскаватора є укіс під кутом – горизонтальний або косою. Це дозволяє сформувати укіс і вирити канал для води з однаковим нахилом. Важливу роль конструкції відіграють зуби.

7. Ківш планувальний.

При проведенні ряду будівельних робіт важливий кут нахилу при використанні обладнання. У таких випадках підходять для використання ковші планувальні. Виготовляються з легких, але міцних матеріалів, що дозволяє виконувати всі призначені завдання. Зуби як для ковша екскаватора JCB 3CX або 4CX у цій моделі відсутні – він не призначений для риття землі.

Де придбати ковші на екскаватор JCB 3CX і 4CX?

Ми пропонуємо вам кілька способів оформлення замовлення, щоб купити ківш на екскаватор ЮМЗ, МТЗ, JCB або будь-який інший:

Ківш на гусеничному екскаваторі

Ми вже більше десяти років займаємося продажем різних комплектуючих для навантажувачів та екскаваторів. Продаємо виключно якісне обладнання, купуючи його безпосередньо у виробників, що спеціалізуються на виготовленні ковшів для екскаватора. Особливої уваги заслуговують ковші для екскаватора JCB 3CX або 4CX, не втрачають популярності ось уже кілька років за рахунок універсальності. На сайті ви можете придбати зуби для ковша екскаватора JCB, а також різні комплектуючі до самої машині.

Відео огляд ковша для екскаватора виготовленого компанією ТОВ "БФ-Логістик"