Кошик
6 відгуків
+380665733186
+380960447503
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи

Погрузчики бу

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Импортные б/у погрузчики из Европы и США

Фото погрузчика б/у в Украине из Европы

Навантажувач - техніка, яка використовується на складах або при будівництві. Він дозволяє замінити команду вантажників одним оператором машини.

Компанія ТОВ «БФ-Логістик» займається продажем б/у навантажувачів в Україні. Пропонуємо альтернативні рішення і оптимальні для Вас варіанти співпраці.

Нова вантажна техніка сама по собі досить дорога, тому її використання малим бізнесом, при разовій роботі недоцільно з фінансової сторони. Більш дешевим альтернативним рішенням для тих, хто бажає купити навантажувач в Україні, може бути покупка б/у техніки.

Такий варіант дозволить заощадити на покупці навантажувача, але отримати при цьому європейську якість без переплат і проблем з митним контролем.

Наша компанія пропонує підібрати оптимальний варіант: купити навантажувачі б/у з Європи або зупинитися на новій техніці.

Що вибрати: б/в або новий

Чи варто брати техніку, що була у використанні? Відповідь залежить від цілей і навантажень на машину.
Якщо потрібен компактний імпортний навантажувач невеликої вантажопідйомності, рекомендуємо брати б/у: потужність вихідна, але коштує дешевше.

В ситуаціях, коли потрібно дизельний навантажувач з більшою підйомною силою, ситуація аналогічна. При роботі на невеликих проектах краще купити навантажувач, колишній у вживанні: при тих же технічних параметрах його ціна зазвичай на 30% нижче, ніж нової моделі. Для великих проектів за аналогією доцільно купити навантажувач бу з Європи. Європейська якість – це насамперед міцність і довговічність.

Перед покупкою обов'язково вивчіть не тільки стан автонавантажувача, але і його експлуатаційний термін.

Де купити бу навантажувач в Україні?

Нову техніку або автонавантажувач бу купити можна в ТОВ «БФ-Логістик». У нас Ви зможете підібрати апарат, виходячи з бюджету і технічних вимог.

Пропонуємо великий асортимент:

  • Вантажну техніку з великою підйомною силою;
  • Телескопічні апарати для роботи на великих висотах;
  • Міні фронтальні моделі, здатні працювати в обмежених просторах;
  • Вилочні апарати;
  • Б/у навантажувачі від основних європейських виробників, серед яких моделі компаній Manitou, JCB, телескопічні рішення від Claas.

Співпраця з ТОВ «БФ-Логістик» – це:

  • Економія на оформленні і реєстрації техніки. Наші фахівці роблять все за Вас;
  • Зручна система доставки. Готові надати навантажувач з Європи в будь-яку точку України, навіть прямо на будівельний майданчик. Доставка здійснюється в найкоротші терміни - 12 - 14 днів;
  • Завжди широкий асортимент. Є головними імпортерами б/в навантажувачів з країн Європи. З особливих пропозицій можемо відзначити німецьку вантажну техніку – з мінімальним пробігом, за доступною ціною;
  • Швидке оформлення усіх юридичних документів. Повний комплект приходить одночасно з навантажувачем.

Навіщо дорого купувати новий навантажувач вітчизняного виробництва? Співпрацюйте з ТОВ «БФ-Логістик» і отримуйте недорогу техніку найвищої якості з Європи.

Для уточнення всіх деталей які цікавлять зверніться до наших менеджерів.