Зернозбиральні комбайни бу – недорога надійна імпортна агротехніка для вітчизняних полів

Фото імпортних зернозбиральних комбайнів

Перехід від колективної форми господарювання до приватним фермерським володінь позначився на парку спеціалізованої техніки. Навіть середньому агропредприятию рентабельніше придбати зернові комбайни бо, відпрацьовані на полях Європи, ніж купувати нову техніку. Позначається дбайливий характер експлуатації при збиранні зерна за кордоном. Результат - зернозбиральний комбайн з Європи залишається у відмінному технічному стані, при істотно зниженою вартістю. Експлуатувати такий комбайн для збирання зернових можна не одне десятиліття. Якісне виконання імпортної агротехніки гарантує низьку ймовірність виходу машини з ладу, скорочуючи період окупності.

Продаж зернозбиральних комбайнів в Україні з консультативною підтримкою реалізована ТОВ «БФ-Логістик». Допомога досвідчених фахівців компанії дозволяє вибрати імпортні зернові комбайни бо з функціоналом під конкретні цілі.

Загальна класифікація

Класичне призначення машин – механізована обробка зерна, збирання врожаю інших культур. Відмінності між моделями пов'язані з конструкцією і функціоналом спеціалізованої техніки. Відповідно до способу пересування виділяють три різновиди комбайнів для збирання зернових:

  1. Причіпні комплекси. Буксируються спеціальним тягачем – переважно, трактором. Причіпні зернозбиральні комбайни поділяються на два підвиди. Автономні агрегати облаштовані силовою установкою. Друга різновид зрізає і обробляє зерно, отримуючи живлення від тягача.
  2. Самохідні зернозбиральні комбайни. Оснащені власною ходовою частиною: гусеничної чи колісної, функціонуючої від ДВС.
  3. Навісний агрегат. Приводним механізмом техніки виступає вал відбору потужності трактора.

Фото навісного зернозбирального комбайна

Наступним фактором класифікації виступають функціональні вузли причіпних, навісних або самохідних зернозбиральних комбайнів. Зокрема це молотильно-сепаруючий пристрій. Механізм має три види виконання під прибирання зерна:

  • барабан;
  • роторне МСУ;
  • гібридний варіант.

Роторна конструкція молотильного апарату оснащена фільтром, що забезпечує розподіл зерна і соломи. Ця опція ефективна при збиранні ріпаку. Альтернативно, роторний зернозбиральний комбайн купити перспективно чинності мінімальної втрати зерна. Платою за це виступають підвищені (на 20 – 30%) паливні витрати.

Барабанний механізм сам виконує роль фільтруючого вузла. Сепарація зерна (70% від тотальної маси) відбувається у високошвидкісному режимі. Це найбільш перспективно при збиранні врожаю соняшнику чи кукурудзи. Подальша фільтрація здійснюється на клавішному ситі.

Якщо планується посів різносортних культур, то вигідніше імпортний зернозбиральний комбайн купити МСУ гібридного типу. Устаткування відрізняється різним функціоналом, що дозволяє збирати і обробляти урожай з бобових і рисових плантацій. Недолік аналогічний роторним моделям – велика витрата палива. Тому купити зернозбиральний комбайн в Україні з гібридним вузлом рекомендується для посівів високоврожайних.

Завершують класифікацію зернозбиральних комбайнів з Європи дві характеристики:

  • пропускна здатність;
  • габарити.

Перший параметр визначає продуктивність с/г техніки. Дійсно, ціна зернозбирального комбайна бо залежить від класу пропускної здатності. Перший клас представляє молотарку, обробну 1 кг зернової маси в секунду, другий – 2 кг/з, і так далі.

Малогабаритні агрегати

Відокремлено, як аграрна машина, розглядається міні зернозбиральний комбайн. Така агротехніка реалізована на базі міні-тракторів або мотоблоків. Зменшені габарити машин негативно позначаються на потужності, але виграють по ряду інших перспектив. Дійсно, для невеликих ділянок ширини захвату міні зернозбирального комбайна в 2 – 3 метри цілком достатньо під прибирання зерна.

Фото міні зернозбирального комбайна

Невисока продуктивність відмінно компенсується маневреністю сільськогосподарських машин, а також економічними вигодами. Експлуатаційні витрати малогабаритного агрегату істотно нижче, порівняно до стандартної агротехніці. Додаткова економія досягається при покупці: ціна зернозбирального комбайна бу міні – цілком підйомна для рядового фермера.

Технічні характеристики зернозбиральних комбайнів

Якісні аспекти дозволяють зупинитися на певній групі імпортної агротехніки. Вибір моделі ґрунтується на кількісних даних. Який конкретно зернозбиральний комбайн купити дозволяють визначитися чисельні критерії:

  • потужність від 140 до 300 л. с;
  • продуктивність прибирання зерна 5 – 20 т/год;
  • пропускна здатність 5 – 12 кг/с;
  • відсоток зернопотерь на рівні 0.3 – 2.0;
  • ємність зернового бункера становить 8 – 15 тисяч літрів.

Також важлива така характеристика зернозбиральних комбайнів, як ширина захвату для міні моделей. Аналог їй у повногабаритних техніки становить площа очищення.

Вибір раніше експлуатувалися машин

Специфічним критерієм, що дозволяє імпортний зернозбиральний комбайн купити завбачливо, виступає напрацювання годин. Природно, величина безпосередньо пов'язаний з вартістю машини б/у. Втім, висока якість зборки і дбайливі умови експлуатації імпортних машин нерідко нівелюють цю різницю.

Під прибирання зерна імпортний зернозбиральний комбайн купити в БФ-Логістик можна, грунтуючись на граничній інформативності. Електронний каталог організації містить всі характеристики щодо попередньої експлуатації машин. Продаж зернозбиральних комбайнів в Україні здійснюється із зазначенням конкретних чисельних показників для різних вузлів. Наприклад, окремо виводиться напрацьований ресурс для двигуна, а також МСУ – барабана, як окремий випадок. Всі позиції імпортної техніки б/у супроводжуються датою випуску. Більш детальні роз'яснення щодо кожної одиниці електронного каталогу надають консультанти торгового порталу.