Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Ковші для навантажувачів

Відео огляд ковшів власного виробництва.
Всі ковші для спецтехніки виробляються на замовлення!

Фронтальні ковші для навантажувачів від виробника

Ковші для навантажувачів — незамінне обладнання, яке додасть Вашій техніці необхідну спеціалізацію і дозволить виконувати широкий спектр робіт:

 • Земельні види діяльності: копання ям і канав, відвал ґрунту, розрівнювання майданчиків.
 • Переміщення сипучих вантажів, грунтів або зерна.
 • Транспортування негабаритних предметів: великі камені, колоди, подібні предмети.

Обмеженням є тип фронтальних ковшів, які використовуються у конкретних ситуаціях.

Поширені види

Існує п'ять найпоширеніших типів фронтальних ковшів на навантажувач.

 1. Ківш для телескопічного навантажувача. Стандартно виконується з високолегованої сталі для полегшення власної ваги і збільшення корисного об'єму. Найбільше поширення отримали варіації в 1-3 м3, але при необхідності може бути виготовлений під будь-яку кубатуру.
 2. Двухчелюстной ківш   поєднує в собі три варіації. Закрита верхня частина дозволяє використовувати обладнання за прямим призначенням — переміщення сипучих вантажів. Відкриваєте — навантажувач стає бульдозером, а інструмент — відвалом для снігу, землі, щебеню. Третій варіант   захват для транспортування колод або каменів на недалекі відстані.
  Фото двухчелюстного ковша для навантажувача
 3. Фронтальний ківш для вилочного навантажувача дозволяє розширити наявний функціонал техніки. Після установки види вантажів, які можна перевозити, значно збільшуються: сипучі матеріали без упаковки, товари без піддонів та інше.
 4. Ківш на екскаватор-навантажувач JCB 3CX і 4CX. Техніка, обладнана подібної різновидом фронтальних ковшів, використовується для викопування ям та траншей різних розмірів. Обмеженням є габарити інструменту і модель техніки.Ківш для легких матеріалів
 5. Ківш для навантаження легких матеріалів відрізняється малою вагою і збільшеним внутрішнім об'ємом, що досягається використанням полегшених матеріалів і тонкої сталі. Окрема варіація — ківш для прибирання снігу, незамінний взимку, при великій кількості опадів. Якщо належить розчищення рівної площадки, то установка відвалу для снігу дозволить зробити роботу в найкоротші терміни.Ківш для снігу

У нас кожен знайде собі необхідне навісне обладнання.

Різні типи діяльності

Правильно підібравши ківш для фронтального навантажувача, Ви отримаєте можливість змінювати спеціалізацію власної техніки без збільшення автопарку, що істотно економить наявний бюджет. Щоб вибрати ківш для навантажувачів, важливо не тільки поставити перед собою мету, але і тверезо оцінити умови майбутньої роботи. Це дозволить придбати ідеально підходить під конкретний вид діяльності інструмент, і позбавить від додаткових витрат.

Використовуючи ківш JCB для навантаження легких матеріалів або ківш для прибирання снігу, необхідно дотримуватися їх призначення. Спроби відкопати яму призведуть до швидкої поломки обладнання. Якщо ж Ви купили JCB ківш на екскаватор-навантажувач, то використовувати його для транспортування легких сипких матеріалів нераціонально, посилена конструкція і малий обсяг призведуть до перевищення витрат. Така діяльність передбачає ківш для вилкового навантажувача.

Земляні роботи зобов'язують заздалегідь врахувати щільність і вага грунту, який належить перевозити. Важливими параметрами ковша для фронтального навантажувача стають:

 • Форма.
 • Міцність.
 • Маса.
 • Наявність зубів.

Тверді породи значно збільшують швидкість зносу інструменту, проігнорувавши розрахунки, Ви постанете перед необхідністю покупки нового фронтального ковша на навантажувач JCB швидше очікуваного терміну.

Кращий вибір в Україні

Співпрацю з компанією ТОВ «БФ-Логістик» має масу переваг. Поєднання широкого асортименту, привабливою вартості і високої якості дозволяє знайти і вибрати будь-який товар на одному сайті. У нас є все - від ковшів для телескопічного навантажувача JCB до універсальних двухчелюстных ковшів. Замовляючи тут, Ви економите гроші та час.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner