Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Нові моделі телескопічних навантажувачів AGRI Pro від JCB

Нові моделі телескопічних навантажувачів AGRI Pro від JCB

Телескопічний навантажувач JCB AGRI Pro

Сільськогосподарська продукція британського концерну об'єднує різноманітні класи машини. Вантажопідйомне самохідного обладнання традиційно представлено серією AGRI з модернізаціями Super, Plus. Остання інновація модельного ряду – моделі Pro анонсовані в 2016. Два роки потому «британці» почали заповнювати вітчизняний ринок.

Відмітна особливість, що характеризує телескопічний навантажувач JCB AGRI Pro – гібридна трансмісія.

Модуль поєднує функціонування в обох режимах гідравліки: статичному і механічному. Перемикання між ними здійснюється автоматично.

Ознайомитися персонально з особливостями новинки JCB, придбати іншу агротехніку британської корпорації, запрошує портал ТОВ «БФ-Логістик». Компанія реалізує нові агрегати і машини б/у у відмінному стані з вартістю, зниженою до 40%.

Детальніше про трансмісії DualTech VT

Традиційно, навантажувачі AGRI оснащуються одним з варіантів управління: гидростатикой або КПП PowerShift. У моделі Pro інженери JCB вирішили поєднати переваги обох режимів в єдиному агрегаті. Вийшло наступне. При русі до 19 км/год використовується безступінчатий гідростатичний режим. Це забезпечує можливість плавно керувати швидкісними показниками. Додатково, відбувається миттєве реагування на дії водія/оператора. Перевищення зазначеного порога, перемикає трансмісію до гідромеханіці PowerShift. У цьому стані телескопічний навантажувач JCB AGRI Pro володіє трьома передачами і розганяється до 40 км/ч. У гібрида DualTech VT слід виділити ряд особливостей:

 1. Багатодискові пакети зчеплення задіють окремо механізми перемикання передач, а не гідротрансформатор повністю.
 2. Реалізована механічна зв'язок двигуна з осями. Це забезпечує автоматичне перемикання передач, знижуючи втрати потужності в процесі.
 3. При досягненні межі 19км/год додатково відключається передня вісь. Вся потужність передається на задні колеса.
 4. В гідростатичному режимі допускається перехід до ручного управління при натисканні кнопки зниженої передачі. Опція дозволяє регулювати швидкість ходу і обороти двигуна незалежно.

Чисельне вираження переваг інноваційної трансмісії зводиться до наступного. Всі телескопічні навантажувачі JCB з Європи серії Pro характеризується підвищенням продуктивності на 50%. Скорочення робочого циклу машин становить 16% для буксирування, 25% при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт.

Навантажувач JCB в ангарі

Додатково полегшуються операції, пов'язані з переміщенням вантажів. На новинках JCB реалізовано інтуїтивне автоматичне керування. Гальмівна система в комплексі з гідропідсилювачем виконує функцію ходоуменьшителя. Комплекс перериває потоки потужності, що виникають при різноманітних режимах вантажопідйомних операцій.

Гідросистема Smart Hydraulics

Наступної інноваційної родзинкою впровадженням в навантажувачі AGRI Pro виступає фірмовий модуль гідравліки від JCB. Впровадження Smart Hydraulics забезпечує додаткове зниження паливних витрат до 15%. Альтернативна економія коштів досягається за рахунок кращого збереження вузлів/деталей/механізмів. Гідравліка створює незначні коливання ковша при максимальному випуску телескопічної стріли. Це забезпечує повне висипання продукту. При поверненні рукояті комплекс Smart Hydraulics виробляє акуратну фіксацію.

Двигун

Силовий блок телескопічних навантажувачів JCB AGRI Pro запозичений з лінійки LoadAll. На машині встановлений фірмовий дизель EcoMAX об'ємом 4.8 літра і потужністю 145 л. с. ДВС вигідно характеризується:

 • відповідністю стандартам StageIIIB/Tier4 без використання доочищення, сажових фільтрів і добавок AdBlue;
 • модулем Common Rail (II покоління), здійснюють впорскування палива під тиском до 2000 бар;
 • турбінами із змінною геометрією.

Підкапотний простір у новинок JCB AGRI Pro надає вільний доступ до сервісних точках. Обидва фільтра: масляний і сепаратор, а також щуп двигуна розташовані зручно. Отримати тристоронній доступ до дизелю також нескладно. Досить вивернути гвинти, зняти пластикові кожухи. Контроль палива запускається щогодини без втручання оператора.

Технічні характеристики

Фото навантажувача JCB Agri Pro на будівельному майданчику

Як зазначалося раніше, гранична швидкість пересування по трасі для телескопічних навантажувачів JCB AGRI становить 40 км/ч. Продуктивність гідравлічної системи – 140 л/хв. Ключові експлуатаційні параметри моделей Pro телескопічних навантажувачів AGRI концерну JCB:

 • вантажопідйомність – 4100 кг (максимальна), 1500 кг на граничній висоті;
 • місткість ковша – 3 кубометри;
 • межа вильоту стріли вперед – 370 см;
 • ліміт робочої висоти – 7 м.

Габаритні розміри машини 4990 x 2340 x 2490 мм. Модель Pro, аналогічно іншим навантажувачів JCB AGRI, оснащується швидко кареткою під заміну навісного обладнання. На агрегаті встановлено 10 світлодіодних фар, що створюють повну круговий (360°) освітлення робочої зони.

Вигідно купити б/у навантажувачі в Україні, що характеризуються гарним та відмінним станом пропонує сайт ТОВ «БФ-Логістик». Кожна одиниця техніки супроводжується максимальним інформаційних досьє, включаючи умови попередньої експлуатації.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner