Кошик
6 відгуків
+380665733186
+380960447503
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи

Управління екскаватором Cat M318C 2006 року

Управління екскаватором Cat M318C 2006 року
Управління екскаватором Cat M318C здійснюється за допомогою педалей, джойстиків, панелі перемикачів. Всі елементи управління мають стандартне зручне розташування, що дозволяє швидко освоїти роботу на імпортному обладнанні.

23.05.19

Навчальне відео управління екскаватором Caterpillar
на відео управління екскаватором проводиться на прикладі Cat M318C 2006 року. 

Придбання імпортної вживаної спецтехніки вигідно не тільки зниженою (до 40 – 50%) вартістю. Більшість вживаних машин, пропонованих ТОВ «БФ-Логістик», раніше експлуатувалися виключно в Європі. Колишнє дбайливе ставлення до обладнання, що забезпечує відмінний стан основних вузлів, навіть після напрацювання тисячі мотогодин. Новому власнику важливо продовжити цю традицію. Коротка консультація, як працювати на екскаваторі дбайливо і ефективно представлена нижче.

Запуск обладнання

Колісний екскаватор Caterpillar M318C має п'ять умовних груп елементів для контролю руху, виконання робочих операцій. Це педалі, джойстики/важелі, панель кнопкових перемикачів, рульовий блок і рідкокристалічний монітор.

Для старту машини, необхідно тимчасово блокувати систему гідравліки. Важільні органи управління екскаватором і гідравлічної лінією розташовані на стійці, ліворуч від оператора. Досить звільнити важіль-фіксатор і підняти весь блок вгору. Після перекладу гідравліки в режим блокування, можна заводити агрегат.

Управління екскаватором CAT в роботі

Після старту двигуна, необхідно повернути ліву стійку у вихідне положення, до клацання, що свідчить про фіксацію. Машина готова до експлуатації. З боків від рульової колонки розташовані чотири педалі, відповідальні за управління:

  • додатковим гідравлічним контуром;
  • коліном TAB трьохсекційною стріли;
  • гальмуванням;
  • рухом вперед/назад (педаль газу).

Додати рульовій колонці зручне положення, можна звільнивши педаль-фіксатор внизу блоку. Перераховані органи управління екскаватором використовуються переважно під час руху.

Для виконання землерийних робіт, машину необхідно стабілізувати. Активація управління аутригерами здійснюється через приладову панель, розміщену справа від оператора. Підйом і опускання стабілізаційних лап, відвалу, здійснюється важелем на лівій стійці.

Подальше керування екскаватором CAT при ритті, розробці котлованів, доступно за допомогою пари джойстиків. Зсув лівого елемента в сторони, відповідає повороту башти. Рух їм вперед/назад використовується для черпання на або від себе. Правий джойстик відповідає за підняття/опускання стріли і виворіт ковша.

Перемикач екскаватора в режим максимальної потужності знаходиться біля замку запалювання. Фактично, елемент управляє оборотами двигуна. Оператор може вибрати один з 10 силових режимів.

Панель управління інтуїтивно зрозуміла будь-якому автолюбителю. Розібратися, як працювати на екскаваторі через неї, нескладно самостійно. Також не викликає труднощів контроль над освітленням, двірниками, сигналами повороту. Відповідні елементи розташовуються на рульовій колонці.

Резюме

Екскаватор Cat M318C надійний і простий в експлуатації. Машина оснащена органами управління, стандартними для спецтехніки. Контролювати поточний режим робочої операції, його параметри, допомагає спеціальний монітор. Додатково, на екрані відображається інша важлива інформація: низький рівень палива та інше.

Інші статті