Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Що таке VarioControl?

Що таке VarioControl?

Фото катка с технологией VarioControl

Під час дорожніх робіт окрема увага приділяється якості ущільнення будівельного матеріалу. Неоднорідності за цим показником негативно позначаються в процесі експлуатації автомагістралі. Конкретні приклади: просідання полотна, пошкодження. Дефекти, переважно, викликаються неоднорідною щільністю асфальтового покриття. Ефективне розв'язання проблеми запропоноване корпорацією Bomag. Ковзанка з VarioControl німецького виробника автоматично контролює жорсткість асфальту під вальцем, відповідно варіюючи енергію впливу.

Ознайомитися з особливостями сучасної техніки, придбати дорожні машини на вигідних умовах пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Інженери порталу професійно проконсультують про останні інновації, допоможуть купити котки без переплат за не використовуваний функціонал.

Суть технології

Лаконічно описати каток з VarioControl нескладно: ґрунтова машина, де коливання вальца модифікуються в напрямку. Методика має дві граничні характеристики осциляцій:

  1. У горизонтальній площині. Активується за поверхневого ущільнення робочого шару.
  2. Строго вертикальні. Колисочний вплив перпендикулярно полотну забезпечує максимальний за глибиною ефект ущільнення.

Одним варіювальним параметром системи VarioControl слугує амплітуда. Модифікація характеристик осциляцій проводиться безступенево.

Дорожній коток із системою VarioControl обов'язково обладнаний дисплеєм, де оператор задає цільову величину ущільнення. Значення амплітуди та вектор напрямку коливань встановлюються відповідно до жорсткості ґрунту безпосередньо під вальцем.

Механізм безступеневої модифікації параметрів

Комплекс збудження осциляцій VarioControl містить тандем дебалансів, що обертаються в протилежних напрямках. Суперпозиція відцентрових сил задає вектор впливу. Гультувальний момент варіюється від 0° (горизонтально) до 90° (вертикально). Поворот віброблока визначає точний кут впливу вальцем на ґрунт.

Жорсткість покриття в котку з VarioControl вимірюється парою датчиків прискорення. Прилади детектують зміну руху швидкості вальца в ущільнюваному шарі. На підставі отриманих сигналів розраховується динамічна жорсткість дорожнього полотна.

Результат застосування VarioControl на котку

Фото дисплея VarioControl

Контроль за ступенем ущільнення асфальту виводиться на моніторі. Коли встановлене значення досягнуто оператор отримує повідомлення. Це унеможливлює перепущення ґрунту, надлишкові паливні витрати на подальші проходи. Інші ефекти VarioControl полягають у такому:

  • підвищується продуктивність ущільнення (купометри/год);
  • покращується рівень однорідності та поверхня дорожнього полотна;
  • зростає глибина ущільненого шару;
  • мінімізуються небажані вібрації.

Моніторинг жорсткості ґрунту в процесі ущільнення дає змогу виявити проблемні місця на ранній стадії.

Результат: потенційні можливості для локального просідання своєчасно усуваються.

Використання інноваційного підходу

Фото катка Bomag с VarioControl

Катки з VarioControl вигідно виділяються універсальністю застосування. Перенапрямлення коливань у горизонтальну площину дає змогу експлуатувати важкі машини поблизу будівель. Навпаки, менш легкі котки з VarioControl, здатні замінювати потужніші аналоги.

Корпорація Bomag встановила технологію на трьох вагових категоріях ґрунтових агрегатів четвертої серії DH-4 BVC:

  • BW 177 – 7.9 т;
  • BW 213 – 14.6 т;
  • BW 226 – 26 т.
Недорого придбати дорожні котки з інноваційної технології запрошує портал спецтехніки ТОВ «БФ-Логістик». Компанія реалізує нові та потримані машини. Скидка на техніку б/у досягає 40% від початкової вартості.

Відео VarioControl на Bomag BW226DH

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner