Кошик
6 відгуків
+380665733186
+380960447503
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи

Комбайни John Deere серії S

Комбайни John Deere серії S
Зернозбиральні комбайни John Deere серії S – високопродуктивні машини, призначені для полів з гарною врожайністю, вологих і зелених культур. Техніка S-серії відрізняється універсальністю, завдяки знімному подбарабанью, кількістю регулювань.

19.09.18

Фото комбайна серії S від John Deere

Сучасна концепція розвитку зернозбиральної агротехніки полягає у підвищенні продуктивності. Зусилля агрономів, спрямовані на підвищення врожайності, вимагають аналогічного відгуку інженерів. Результат представлений комбайнами S серії, розроблених американською корпорацією і випускаються на європейських заводах. Переважно, виробництво цих машин здійснюється в Німеччині. Німецька педантичність гарантує бездоганну якість збірки і надійність зернозбирального обладнання. Тому, купити комбайн бо John Deere серії S – економічно обґрунтоване рішення.

Купуючи уживаний агрегат в ТОВ «БФ-Логістик», аграрій отримує сучасну високоефективну і надійну машину, удвічі дешевше. Додаткова мотивація звернутися в компанію – професійна консультація, дозволяє підібрати комбайн S серії відповідно цільовому застосуванню.

Високопродуктивні зернозбиральні пристрої S-680 і інші моделі

Машини даної категорії розроблені на базі однороторной технології обмолоту. Акцент в комбайнах S-серії зроблений на обробку полів з високою врожайністю, засіяних важкими, щільними культурами. Альтернативно, наявність різноманітних регулювань, змінних жаток і причепів під них, забезпечують універсальність застосування техніки John Deere.

Модельний ряд комбайнів S серії об'єднує три групи машин:

 • моделі S660/S670/S680, що розрізняються рівнем продуктивності;
 • економічну варіацію S550, що характеризується зниженим споживанням палива;
 • агрегат S690 з комбінованою ходовою частиною, де одна колісна пара замінена гусеницями.

Фото комбайна Джон Дір на гусеницях

Кожна специфікація: високопродуктивні комбайни S680 або інша техніка, володіють рядом сучасних технологічних можливостей. Удосконалення торкнулися всіх компонентів від кабіни до МСУ.

Відмітні особливості сільськогосподарської техніки John Deere серії S

Поєднання універсальності та екстра продуктивності машин – основна характеристика однороторной лінії зернозбиральної техніки. Апарати John Deere S-серії перспективно виділяються за кількома напрямками:

 • нова форма ротора VariableAtrean, що об'єднує зниження витрати пального та підвищення ефективності сепаратора;
 • похила камера зі скороченим часом відгуку і 5-швидкісним приводом;
 • 3-потокова схема подачі культури;
 • варіативність підбарабання;
 • гнучка обробка пожнивних залишків.
Значний список поліпшення доповнює тотальне підвищення ключових технічних характеристик John Deere серії S. Приріст зачепила такі важливі показники: об'єм бункера, ширина захоплення, швидкість вивантаження.

Оригінальний тип ротора Variable Stream

Фото нового типу ротору комбайну John Deere

Механізм характеризується загостреною формою конусів (переднього, заднього) і знімним кріпленням молотильних елементів на болтах. Переваги інноваційної конструкції роторного елемента в наступному:

 • загострена конфігурація фронтального конуса істотно збільшує пропускну здатність;
 • додатковий простір, що створюється навколо валу, обумовлює більш м'який обмолот;
 • загострення тильній частині сприяє підвищенню якості соломи.

Важлива властивість VariableStream-ротора у високопродуктивних комбайнів John Deere S680 – знижене споживання дизпалива. Це досягається завдяки переробленої схемою подачі зернової маси в 3 потоки. Продукт надходить по всій окружності ротора, створюючи більш рівномірний розподіл матеріалу. Це особливо ефективно при зернозбиральних роботах в умовах високої вологості і для обмолочування зеленої маси.

Універсальність комбайнів John Deere S-серії досягається можливістю швидкої заміни підбарабання. Інженери корпорації пропонують використовувати три різновиди даного компонента, у залежності від сорту культури:

 • стандартний варіант – встановлюється під злаки з дрібним зерном;
 • прутковая конфігурація використовується для кукурудзи;
 • повне крупнокомірчасту підбарабання монтується при зборі бобів.

Зміна механізму здійснюється оперативно, з мінімальною втратою робочого часу. Швидкість для обмолоту іншого сорту культур задається простим рухом важеля на коробці передач ротора.

Якісна очистка

Зернозбиральні комплекси обладнані активною системою повернення недомолоту. Повторне надходження зернопродуктів у сепаратор відбувається за рахунок продуктивності сайту без втрати пропускної здатності. Система повернення комбайнів S серії від концерну з США має менш агресивними налаштуваннями підбарабання. Це зберігає якість ядер у чутливих культур.

Граничні параметри системи транспортування

Фото вивантаження комбайна S серії

Принципова характеристика високопродуктивних комбайнів S-680 John Deere – гранично збільшений об'єм бункера. Місткість зернового резервуара перевищує 14000 літрів. Ємність виконана в складаний конфігурації і управляється через окремий гідравлічний привід.

Важливі доповнення до сверхобъему бункера у зернозбиральних аграрних машин S серії:

 • надшвидкісна вивантаження до 135 л/с;
 • складна структура шнека.

Перша характеристика дозволяє повністю очистити зернобункер за гранично короткий час в 105 секунд. Другий фактор спрямований на зручність при транспортуванні зернозбирального комбайна S серії John Deere, його зберігання.

Рентабельна обробка пожнивних залишків

Подрібнення і розкидання соломи вдосконалено за трьома напрямками: зрізання, рівномірність і ширина розподілу. Це створює парниковий гнучкий вибір опцій під операції з пожнивними залишками. Функціональні вузли самохідних апаратів John Deere S-серії, залучені в процес:

 1. Подрібнювач Fine Cut. Модуль оснащений 44 ножами крылообразной форми, рівномірно розподіленими по всій області захвату жатки.
 2. Надпотужний розкидувач PowerCast. Забезпечує викид і рівномірний розподіл соломи до 10 метрів, незалежно від сили вітру.
 3. Відкидний борт. Пристосування встановлено на розкидувач і управляється за допомогою електроніки прямо з кабіни оператора.

Останній елемент покращує якість обробки пожнивних матеріалу відповідно до заданих умов. Конкретні приклади: зернозбиральні операції на схилах або при сильному зустрічному русі повітря.

Робоче місце механізатора

Фото кабіни оператора S серії комбайнів John Deere

Основні акценти вдосконалення кабіни оператора – комфорт, автоматизація та максимальна видимість. Вмонтований кліматичний контроль чудово доповнюють холодильник і сидіння на пневматичних підвісках. Крісло допускає регулювання в чотирьох напрямки, дозволяючи встановити коректну опору для спини.

Додаткові зручності роботи на зернозбиральних комбайнах S-серії John Deere створюють:

 • можливість підключення відеокамери з висновком заднього огляду на дисплей;
 • використання Bloetooth-технології;
 • підтримка MP3-формату;
 • велика кількість електричних розеток;
 • перекидні сонцезахисні козирки.

Панель управління відрізняється ергономічним розподілом кнопок і доповнюється багатофункціональним важелем.

Фото монітора основних характеристик комбайна

Моніторинг основних параметрів здійснюється через комплекс дисплеїв, розміщених на вертикальній стійці.

Технічні характеристики John Deere серії S

Стисле уявлення про інновації понад потужної лінії зернозбиральних агромашин від заокеанського виробника дає огляд ключових параметрів. Основні експлуатаційні характеристики сільгосптехніки John Deere S-серії:

 • потужність (л. з), корисна 271 – 473, резерв 30 – 50;
 • обсяг двигуна (л) – 6.8 – 13.5;
 • паливний бак (л) – 797 – 1250;
 • номінальна частота дизеля (об/хв) – 2100 – 2400;
 • місткість зернобункера (л) – 8900 – 14100;
 • швидкість відвантаження (л/с) – до 135;
 • габарити ротора (мм) – 3124 (довжина), 610 – 762 (діаметр);
 • частота обертання (об/хв) – від 380 до 1210 (220 – 550 з редуктором);
 • площа сепарації (кв. м) – 1.3 – 1.54.

Фото комбайна серії S спереду

Широка варіативність параметрів дозволяє оптимально підібрати зернозбиральні та кормозбиральні комбайни бу з Європи.

Зробити це швидко і професійно допоможе безкоштовна консультація інженерів порталу спецтехніки ТОВ «БФ-Логістик». Слушні поради майстрів гарантують купівлю відповідно експлуатаційним інтересам клієнта без переплати за непотрібний функціонал.

 

Інші статті