Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Комбайни John Deere серії CTS

Комбайни John Deere серії CTS

Фото комбайна John Deere CTS

Імпортна агротехніка для збирання врожаю представлена різноманітними машинами з МСУ барабанного, роторного та комбінованого типу. Останній тип агрегатів на вітчизняному ринку заповнили зерноприбиральні комбайни John Deere серії CTS. Модельний ряд цієї лінії від американського концерну вироблявся в Європі на заводах Німеччини, починаючи від 1997 року. У 2007, випуск CTS-серії припинений, оскільки на зміну старим пристроям прийшло нове покоління техніки. Це сучасні лінійки W, T, S.

Втім, на Україні зернозбиральний комбайн CTS серії не втратив популярності та популярності, відповідно. Стримані машини німецького виробництва, що пройшли дбайливу експлуатацію в Європі, вирізняються високою надійністю. Функціонал і комфорт оператора — додаткові докази, щоб купити зерно- або кормоприбиральний комбайн б/у з Європи.

Зробити це з істотним зниженням цін щодо нових моделей, пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Вибір моделі під конкретні запити споживача полегшить безплатна професійна консультація інженерів компанії.

Комбайни CTS — загальний опис

Відмітною особливістю кожної групи машин заокеанського виробника є молотично-сепарувальний механізм. Специфіка зерноприбиральних комбайнів серії CTS у комбінуванні барабанного обмолочування з двороторною схемою сепарації.

Фото John Deere 9780 CTS

Флагманські моделі лінії: 9780i та John Deere CTS-9780, характеристики яких практично ідентичні. Літера «i» позначає інтелект, де низка деталей пройшли вдосконалення.

Сфера застосування комплексів CTS — важкі умови збирання врожаю. Це вологі хліба та зони, що вирізняються сильним засміченням основної культури.

Комбайн John Deere 9780 CTS — характеристики функціональних вузлів

Вітчизняний ринок зерноприбиральні спецтехніки переважно представлений тандемом моделей. Це агрегати 9780 і 9780i. Їхня структура містить такі робочі блоки:

 • двигун;
 • молотильний барабан;
 • пару поздовжніх пальцевих роторів;
 • комфортну кабіну механізатора.
Силовий модуль зерноприбиральних комбайнів серії CTS від John Deere — 8.1-літровий дизель потужністю 310 л.с. Вмикання головного приводу здійснюється за допомогою фрикційної муфти на 4 дисках. Впорскування дизпалива керується електронікою.

МСУ

10-більний барабан характеризується високою обертальною інерцією, що забезпечує зниження зерновтрати. Фактично, основна частка продукту обмолочується за один етап, що мінімізує пошкодження зерен. Додатково МСУ вирізняється універсальністю. Це дає змогу експлуатувати CTS-серію на різних видах агрокультур:

 • хлібні;
 • кукуруза;
 • зернобобові;
 • ріпак та інші олійні;
 • дрібносимані.

Схема МСУ зерноуборочного комбайна John Deere серии CTS

Сепарувальний блок побудований на роторній парі з ексцентричною сорочкою. Така конфігурація поєднує інтенсивність сепарування зерна від статевих з низькою витратою енергії. Ще однією важливою особливістю роторної пари є безступеневе варіювання швидкості обертання. Плавна зміна параметра дає змогу оптимально пристосувати агрокомплекси John Deere CTS до конкретних польових умов.

Робоче місце механізатора

Фото кабины комбайна серии CTS

Кабіна оператора обладнана системою кліматичного контролю, має чудовий огляд: зона скління перевищує 5 кв.м.. Освітлення робочої зони реалізовано на базі галогенових и ксенонових прожекторів.

Техніка John Deere CTS має четвірку дисплеїв послідовно скомпонованих на єдиній стійці. Відмінністю від техніки інших брендів слугує просте меню без розгалужених ієрархічних дерев.

Технічні характеристики John Deere серії CTS

Зерновий накопичувач зерноприбиральних комбайнів розрахований на 10000 літрів продукту. Обірення бункера повністю займає менш ніж 2 хвилини: стандартна швидкість відвантаження зерна становить 88 л/с.

Інші, принципові для CTS-серії, технічні характеристики John Deere:

 • габарити барабана (мм) – 1400х660;
 • класичне охоплення в 116°;
 • інтервал швидкостей (об/хв) – от 350 до 900;
 • паливний запас (л) – 700;
 • розміри елементів сепаратора (мм) – 3400х464х502 (довжина/фронтальний і тильний діаметри);
 • перебудовне обертання роторів в межах 570 — 740 об/хв.
Загальна маса зернозбиральної техніки John Deere CTS 9780/9780i досягає 12.7 тонн. Ширина захоплення культур визначається типом встановленої жатки. Значення варіюється від 550 до 915 мм.

Фото жатки комбайна John Deere CTS

Поряд із пристосуванням під збирання злаків застосовується кукурудзяна жатка для комбайна.

Обслуговування та регулювання

Перевага зерноприбиральних машин John Deere CTS — немає змащувальних місць для щоденного ТО. Вузли агрегату обслуговуються з періодичністю 50 мотогодин. Для зручності виконання сервісних робіт спецтехніка обладнана лампами внутрішньої підсвітки.

Перестроювання похилої камери необхідне для оптимізації зерноприбиральних операцій відповідно ландшафту місцевості й актуальному стану злаків. Регулювання доступне за 6 положеннями, виробленими в обох напрямках: вздовж і поперек.

Кут атаки жатки John Deere CTS серії також перебудовується. Ця відмітна властивість особливо ефективна для стебел, що низько стебел. Підбираючи правильний параметр, фахівець підвищує ефективність збирання врожаю та запобігає пошкодженню днища жатки.

Повна автоматизація

Купити потриманий комбайн John Deere серії CTS в Україні через «БФ-Логістик» вигідно з низки причин. Портал спецтехніки пропонує за набагато зниженою ціною сучасний автоматизований зерноприбиральний комплекс, обладнаний функціями:

 • HillMaster — зрізання стебел на неоднорідній місцевості (Допустимий кут — до 15°);
 • SlopeMaster – захоплення культур на схилах, крутизній до 7°;
 • HederTrac — автосистема, що копіює рельєф поля.

Останнім опцію чудово доповнюють функції AutoTrac, HarvestSmart. Одночасне увімкнення трьох параметрів забезпечує автоматичне збирання врожаю, практично унеможливлюючи втручання оператора в процес.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner