Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Комбайни John Deere серії WTS

Комбайни John Deere серії WTS

Фото John Deere серии WTS

Утримані сільськогосподарські машини — чудове рішення для вітчизняних аграріїв. Принципова відмінність б/з техніки — масштабне зниження вартості, аж до 50%. Важливо, що інші якості агрегатів: надійність, функціонал і зручність робочого місця оператора залишаються незмінно високими. Конкретний приклад представлений серією WTS John Deere. Зерноприбиральні помічники цієї лінії зняті з виробництва. Апарати замінені новою модифікацією W з 2007 року, але залишаються зажаданими серед фермерських угідь України.

Результат — гнучкість вибору. Можна придбати нову модель прямо з заводу (лінія W). Альтернативне рішення для невеликих господарств — купити зерноприбиральний комбайн John Deere WTS б/у. Обидві опції представлені порталом спецтехніки ТОВ «БФ-Логістик». Вигідно підібрати оптимальну модель під конкретні польові умови, допоможуть консультанти компанії.

Зерноприбиральний комбайн WTS серії — знайомимося з модельним рядом

Виробництво агромашин почалося з 2002 г, заводами концерну, розташованими в Німеччині. На аграрний ринок було випущено кілька ліній обладнання.

Фото комбайна Джон Дир серии WTS

Перші рішення становлять лінійка 1450 і 2200 WTS з потужною межею 270 л.с. Цільове призначення обладнання — прибирання зернових культур на високоурожайних полях. Альтернативно, зерноприбиральна техніка WTS часто використовується під збирання ріпаку, рідше кукурудзи та соняшника. Цьому сприяє гнучке та швидке перенастроювання вузлів МСУ агрегатів.

Фото 9680 WTS

Вітчизняних фермерам знайоміші моделі останнього покоління: John Deere WTS 9660, 9640 і 9680. Перераховані зразки характеризуються ідентичним молотильно-сепарувальним пристроєм, маючи відмінність винятково параметри продуктивності:

 1. Потужність виробів послідовно зростає. Модель 9640 характеризується величиною 275, агрегат 9660 – 305 и WTS-9680 – 335 л.с.
 2. Місткість бункера. Значення планометрно збільшується з 8000 до 11000 літрів.
Основу агротехніки WTS John Deere становить двобарабанний принцип обмолоту сільськогосподарських культур. Діаметри першого та кінцевого механізмів: 600/400, відповідно, ширина — 1400 (1670 для iWTS) мм.

Основні вузли МСУ

Камера обмолота комбайнів John Deere WTS 9000 розташована за класичною конфігурацією: під нахилом. Вузол обладнаний транспортером, розробленим під поля з високою врожайністю. Блок допускає 6 регулювань в обох напрямках: вздовж, поперек. Це дає змогу швидко пристосувати зерноприбиральні засоби під конкретні польові умови: вигляд і стан злаків, рельєфність.

Додаткова «налаштування» здійснюється варіюванням кута атаки жатки зерноприбирального комбайна. Регулювання необхідне під час збирання низькостівих культур машиною John Deere WTS 9660, іншими варіаціями лінії. Правильне встановлення кутового параметра забезпечує ефективне прибирання полегших хлібів, мінімізуючи фізичний вплив на днищі жатки. Це збільшує експлуатаційний ресурс пристосування.

Прикраса та соломотрог

Реалізовано за хордовим типом. Відповідно до типу оброблюваної культури, комбайни WTS John Deere обладнуються певним різновидом підбарання. Допускаються три конфігурації:

 1. Універсальний варіант. Коротке решітчасте виготовлення застосовується для перероблення різнотипних рослин. Це злаки, бобові та олійні порослі.
 2. Повнорешітчаста система з вузькими комірками переважно використовується на полях, засіяних ріпаком. Аналогічна конфігурація ефективна для збирання жита, ячменю та пшениці.
 3. Конструкція з повним розміром решітки та широкими комірками експлуатується під обмолочування соняшника, на зернобових ділянках і кукурудзяних полях.

Фото сбора кукурузы комбайном Джон Дир

Зерноприбиральні комбайни серії WTS 9000 обладнані соломотрорами з подовженими клавішами та знімними решітками. Останні потрібні для прибиральних операцій в умовах підвищеної вологості. Опціонально в агрегатах монтують пальцевий ворошувач. Блок розташовується над соломотросом і покращує відділення зерна, додатково спішуючи грубий ворох.

Технічні характеристики John Deere серії WTS

Інший функціональний вузол, який бере участь в обмолоті зерна, — це шестиклавішний соломотрол. Довжина кожного елемента досягає 460 мм, повна зона сепарації — 12.37 кв.м. Інші параметри молотильного комплексу:

 • бичи – 10;
 • інтервал варіювання швидкості обертання 350 – 950 об/хв (200 — 475 через редуктор);
 • електричне керування проміжком;
 • Характеристики підкарабання — площа 7.7 м2, кут охоплення 116°;
 • швидкість вивантаження зернової маси – 90 л/с.
Повна вага зерноприбирального комбайна WTS-серії — 11.2 тонни для найлегшої моделі 9640. Габарити апарату 8980 мм завдовжки, 3770/3940 — ширина та висота. Місткість паливного бака розрахована на 700 л пального.

Сучасний функціонал

Доповненням технічних характеристик серії WTS комбайнів John Deere слугують функціональні особливості зерноприбиральних машин. Апарати заокеанської корпорації обладнані низкою впроваджень, що підвищують продуктивність і універсальність:

 • HillMaster, SlopeMaster — дають змогу працювати в горбистій місцевості;
 • GreenStar, AutoTrac, HarvestSmart — автоматизація.
Технологія SlopeMaster спрямована на можливість захоплення культур на схилах до 7°. Її основа — спеціальна конфігурація пальців решітчастого стану.

Фото комбайна 9580 wts

Наступний корисний функція зерноприбиральних комбайнів серії WTS — HillMaster. Комплекс реалізований на парі гідравлічних циліндрів і редукторах приводу коліс із маятниковими важелями. Система утримує горизонт апаратів John Deere під час зміни нахилу до 15°. Поєднання SlopeMaster і HillMaster допускає проведення обмолочування, сепарації й очищення під час коливань рельєфу на 22°. Якість продукції від цього не страждає.

Суть технології GreenStar — передавання даних за культурою: врожайність і вологість. Функція AutoTrac забезпечує автоматизацію водіння з точністю до 5 см. Керування WTS-9000 John Deere здійснюється за сигналами, що передаються з 21 орбітального супутника.

Технологію AutoTrac доповнює HarvestSmart, що перебудовує швидкість прибирання відповідно до таких чинників:

 • вологість і об'єм хлібної маси;
 • рельєф місцевості;
 • навантаження на двигун;
 • завантаження соломотрону;
 • рівень втрат зерна.

Результатзростають два важливі параметри: продуктивність і добротність обмолоченого продукту.

Різюмі

Попри статус «потримана», техніка John Deere WTS-9000 гарантує високі показники в процесі прибирання культур. Придбати обидва типи машин корпорації: зерно- та кормоприбиральний комбайн в Україні допоможе ТОВ «БФ-Логістик». Широкий асортимент доповнять ділові поради майстрів компанії, спрямовані на оптимізацію вибору комбайну відповідно до цільового призначення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner