Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Укладання асфальту. Техніка для асфальтування доріг

Укладання асфальту. Техніка для асфальтування доріг

Фото техники при асфальтировании дорог

Тема укладання асфальту залишається актуальною для вітчизняних реалій упродовж низки десятиліть. Стан дорожнього покриття продовжує сильно поступатися європейським критеріям. Відповідно попиту, спецтехніка для укладання асфальту утримується на незмінно високому рівні. Тут ситуація набагато краща. Наповненість надійним імпортним обладнанням — характерна особливість ринку дорожньо-будівельної техніки в Україні. Великі корпорації й навіть невеликі підприємства віддають перевагу машинам із Європи, США.

Особливу цікавість для малого бізнесу представляють потримані агрегати. Конкретний приклад: купити асфальтоукладача в Україні можна з напрацюванням мотогодин. Це знизить вартість апарата до рівня нового аналога від виробників із ближнього закордоння. Але функціонал, надійність і експлуатаційні витрати вигідно відрізнятимуть саме потриману імпортну спецтехніку. Підібрати оптимальний варіант машин під асфальтування доріг відповідно до конкретного застосування, допоможуть фахівці ТОВ «БФ-Логгітик».

Укладання асфальту — огляд технічних засобів

Самохідне обладнання, яке використовується під час дорожньо-будівельних робіт, умовно класифікують на дві категорії: основне та допоміжне. Перша група представлена апаратами, що виконують безпосередньо формування дорожнього покриття. Другий блок — комплекси, які використовуються для супутніх робіт.

Повний спектр спецтехніки для укладання асфальту об'єднує такі типи машин:

Останнім пару обладнання ефективно замінює єдина машина — екскаватор-навантажувач. Широкий вибір навісного обладнання цієї спецтехніки доповнює спеціальна конструкція каретки. Вона забезпечує швидкий і простий монтаж/демонтаж додаткових механізмів.

Машини під асфальтування доріг

Дорожні котки випускаються у двох реалізаціях. Класичний варіант агрегату має єдиний робочий інструмент. Двовальцьові котки характеризуються браком колісної пари. Їх розділяють на тандемні машини та комбіновані, обладнані різнотипними барабанами.

Інші різновиди дорожніх котків

Фото грунтового катка в Украине

Важлива особливість імпортних агрегатів — наявність приладів моніторингу. Електроніка, що здійснює контроль над ступенем ущільнення, встановлюється на вібраційний коток для асфальту. Використання датчиків ефективне в умовах ґрунту з неоднорідною глибиною активної зони.

Інше застосування високотехнологічних котків — асфальтування доріг на різнорідних шарах:

  • кам'яні породи (90 – 150);
  • песок, гравий (50 – 70);
  • глина (30 – 60);
  • дрібнодисперсні речовини (менш ніж 50).

Усередині дужок вказані товщини в см. Наступний класифікаційний параметр дорожніх котків — маса. Легкі машини до 5 тонн використовуються для укладання асфальту в пішохідній зоні. Це внутрішня територія дворів, тротуари.

Асфальтоукладачі

Фото импортного асфальтоукладчика в Украине

Ключовий класифікаційний критерій машин — типорозмір. Ширина укладання безпосередньо визначить сферу експлуатації спецтехніки. Є 5 категорій обладнання під асфальтування доріг:

  • До 300. Техніка використовується під час прокладання тротуарів для розширення автомобільних трас.
  • 200 – 450. Основна сфера застосування — односмугова проїжня частина.
  • 250 – 750. Це спецтехніка для нанесення асфальту на стандартному двосмугові шосе.
  • 300 – 900. Апарати переважно залучені на будівництві магістралей першої та другої категорій.
  • 300 – 1200. Обладнання експлуатується для укладання асфальту на територіях великої площі — злітно-посадкові смуги, наприклад.
Імпортні асфальтоукладачі часто обладнуються допоміжними механізмами: трамбувальними пристосуваннями та вібраційними плитами. Робочі частоти пристроїв: 30-70 Гц для віброплити і 20-30 біля трамбувального бруса.

Допоміжна спецтехніка

Фото экскаватора с гидромолотом в Украине

Оптимальний варіант обладнання — екскаватор-навантажувач. Машина однаково ефективна для виконання землерийних робіт і під час вантажно-розвантажувальних операцій. На вітчизняному ринку спецтехніка представлена відомими брендами:

Альтернативно, під час зведення великих автомагістралей застосовуються спеціалізовані машини: колісні и гусеничні екскаватори.

Повноцінний вибір спецтехніки під асфальтування доріг пропонує ТОВ «БФ-Логістик». На порталі представлені нові та потримані моделі з детальною інформацією за умов колишньої експлуатації. Безплатна консультативна підтримка майстрів компанії допоможе підібрати спецтехніку без переплати за непотрібний функціонал.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner