Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Характеристики навантажувачів

Характеристики навантажувачів

Фото погрузчиков

Вибір багатофункціонального самохідного спецтехніки ускладнюється великою кількістю робочих характеристик, властивих їй. Визначитися з моделлю вантажного обладнання допомагає конкретизація завдань, під які купується машина. Купити навантажувач телескопічний перспективно через велику робочу зону, навіть за компактних габаритів обладнання. Порівнянна перевага фронтального різновиду — підіймання вантажу на невеликі висоти. телескопічної техніки ця зона недоступна через конфігурацію машини.

Поряд із характеристиками, важливий виробник спецтехніки. Тут однозначно лідирують імпортні компанії JCB, Case, Manitou, Caterpillar та інших брендів. Машини з Китаю, СНД поступаються за надійністю, технологіями, безпекою та комфортом оператора. Їхня низька вартість — умовна перевага, оскільки імпортні б/у навантажувачі ефективно усувають цю нестачу. Недорого придбати експлуатовані, але, як і раніше надійні машини, пропонує портал спецтехніки ТОВ «БФ-Логитик».

Характеристики європейських навантажувачів

Продовжуючи тему імпортних машин, треба виділити особливості, властиві конкретному бренду. Зокрема, технічні характеристики навантажувача англійської компанії JCB додатково визначаються призначенням машин. Будівельна лінійка Loadall вирізняється великими параметрами вантажності та вильоту стріли. Навпаки, сільськогосподарська серія Agri вирізняється:

 • широкими шинами, ефективними в разі ущільнення силоса;
 • збільшеними кутами заїзду та відхилення моста до 33°/16°, відповідно;
 • системою стабілізації стріли, що компенсує нерівний рельєф аграрної місцевості.

Фото погрузчика Маниту

Родзинка концерну Manitou — модульна конструкція навантажувачів, що спрощує сервісне обслуговування європейських апаратів. Інші особливості та технологічні новинки французького бренда:

 1. Широкий спектр моделей. Компанія випускає компактні апарати з робочою зоною 5.85 м і потужну техніку, де виліт стріли — 25.5 м.
 2. Автоматичний контроль кута нахилузавдяки вбудованому балансиру.
 3. Спеціальна конструкція висувного модуля, що забезпечує підвищені навантаження на максимальному вильоті стріли.

Швидкість пересування європейських навантажувачів визначається типом трансмісії та варіюється від 30 до 40 км/год. Додатково більшість імпортних моделей допускають перемикання швидкостей під навантаженням.

Ключові параметри фронтальних і телескопічних машин

Критерії вибору за технічними характеристиками для навантажувачів часто визначаються конкретним типом техніки. Загальними, незалежно від різновиду, залишаються такі параметри:

 1. Вантажність. Розрізняють 4 класу навантажувачів. Це легкі машини до 2 т, середні та важкі з межами 4/10 т, а також більш завантажену техніку.
 2. Тип трансмісії. Гідростатична модель забезпечує безступеневе регулювання. Гідродинамічна конфігурація передає вищі потужності. Цей різновид трансмісії представлений двома коробками передач — механічна й автоматична.
 3. Потужність двигуна.
 4. Швидкість під навантаженням, включно з заднім ходом.
 5. Радіус розвороту — характеризує маневровість техніки.

Характеристиком, що потребує уваги, є тип двигуна. ДВС (дизельний або бензиновий) — оптимальний варіант для робіт на відкритому просторі, електродвигун — під складські приміщення.

Параметри фронтальних навантажувачів

Фото погрузчика Hyundai

Критерії вибору відрізняються для вилкової та ковшевої моделі спецтехніки. Специфічні характеристики європейських навантажувачів вилкового типу виступають радіус розвороту та параметри щогли:

 • гранична висота підіймання;
 • кількість секцій;
 • швидкість руху виделкової каретки.

Для ковшевих машин пріоритетна висота розвантаження за кут 45°. Характеристика коливається в інтервалі 2.5-4 м. Інший враховуваний фактор — параметри ковша: тип, матеріал, об'єм і ширина різальної крайки.

Телескопічні навантажувачі

Фото погрузчика JCB

Базовий критерій під час вибору такої техніки — параметри стріли: максимальний виліт і вантажність у такому положенні. Перший показник у телескопічних навантажувачів варіюється в інтервалі 4-25 м. Вантажність номінальна та на максимальному вильоті співвідносяться по-різному. Наприклад, у машини JCB 540-170 величини становлять 4 і 0.6 т, відповідно. Навпаки, модель JCB 540-140 за аналогічної номінальної вантажності, здатна утримувати 1250 кг на граничному вильоті стріли.

Встановлюване навісне обладнання для навантажувача — ще одна характеристика машин. Це аспект визначає функціонал техніки. Отримати професійну консультацію щодо характеристик навантажувачів, навісного обладнання до них можна в майстрів ТОВ «БФ-Логгітик».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner