Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Бульдозер із поворотним відвалом

Бульдозер із поворотним відвалом

Фото гусеничного бульдозера с отвалом

Функціональний вузол бульдозерної техніки — відвал класифікується за низкою параметрів: тип, форма, керування та спосіб кріплення. Остання характеристика визначає рухливість робочого органа в горизонтальній площині. Цей критерій розділяє техніку на два різновиди: машина зі статичним пристосуванням і бульдозер із поворотним відвалом. Придбати недорого обидва різновиди агрегатів імпортного виробництва пропонує ТОВ «БФ-Логістик». Зниження вартості б/у бульдозерів, не позначається на надійності машин. Техніка Caterpillar, Komatsu, Case и Liebherr вже пройшла успішно своєрідний тест-драйв на європейських об'єктах.

Пристрій бульдозера з поворотним відвалом

Відмінність машини від аналога з функціональним вузлом, статичним у горизонтальній площині, — мінімальні. Вони пов'язані безпосередньо з конструкцією рами. Штовхальний елемент зроблений із двох половин, з'єднаних у фронтальній частині за допомогою ввареної кульової шарнірної п'яти. Збільшити жорсткість конструкції дає змогу розпірна пластина. Поворотний відвал бульдозера кріпиться до рами через кульовий шарнір і пари бічних штовхачів. Механізми обладнані гвинтовими розкосами та регулюють положення функціонального вузла щодо рами.

Сучасні бульдозери гусеничні з поворотним відвалом представлені трьома категоріями за допомогою керування робочим органом:

 1. Гидравлика. Найпоширеніша технологія.
 2. Електрогідравлічна схема. Застосовується на надтяжних машинах для збільшення зусилля відвала.
 3. Механічне регулювання. Система характерна для мінібульдозерів.

Раніше використавши тросово-блоковий спосіб керування відвалом, на сучасній імпортній техніці не трапляється. Отже, пристрій бульдозера з поворотним відвалом зазвичай вмикає гідравлічний блок.

Експлуатаційні можливості

Поворотна конструкція допускає зміщення відвала в плані кутів 25-36°. Зміна положення інструмента в горизонтальній площині здійснюється гідроциліндрами через бічні штовхачі. Це дає змогу виконувати такі робочі операції:

 • зміщення ґрунту в бік;
 • засипка довгих вузьких рвів, траншей;
 • прибирання дорожнього полотна від снігу з видаленням маси на обочину траси.

Стандартно робочий орган виготовлений із високоміцної зносостійкої сталі та обладнаний знімною різальною крайкою. Така конструкція забезпечує просту та швидку заміну зношених ножів.

Модифікації робочого інструмента

Розширення функціоналу бульдозера з поворотним відвалом досягається використанням спеціальних конструкцій. Вони кріпляться до сталевого листя базового інструменту за допомогою спеціальних гнізд. Арсенал модифікованих механізмів об'єднує такі типи відвалів:

 • корчувальник;
 • кущорізний, лісовий;
 • торф'яний, вугільний;
 • рекультиваційний;
 • сміттєвий;
 • буферний.

Розбирання великих завалів: на залізничних коліях, наприклад, здійснюється спеціальним відвалом для екстремальних умов.

Фото колесного бульдозера с отвалом

Поряд із гусеничними машинами, перерахованими інструментами, обладнуються колісні бульдозери. Переваги такої техніки: висока маневровість і швидкість переміщення між об'єктами.

Кваліфікований вибір

Безплатна професійна консультація — відмітна характеристика портула спецтехніки ТОВ «БФ-Логістик». Фахівці компанії допоможуть оптимально підібрати бульдозери гусеничні з поворотним відвалом відповідно до конкретних запитів замовника. Консультанти уточнять подробиці колишньої експлуатації машин.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner