Спецтехніка для руйнування будівель

Механізований демонтаж старих будівель відбувається в три етапи: безпосередньо знесення, сортування будівельного сміття та його дроблення. На кожному кроці застосовується спеціальна техніка для демонтажу будівель. Зазвичай, це імпортні машини. Вони вигідно відрізняються комфортними умовами роботи оператора, якістю виконання і граничними функціональними характеристиками.
Відносний недолік спецтехніки для руйнування будівель, виробленої в Європі, США, нівелюється придбанням б/у машин. Важливо, що основні параметри: продуктивність і надійність від цього не страждають. Здебільшого, б/в будівельна техніка для знесення будівель, далека від вичерпання експлуатаційного ресурсу. Додатково, обладнання, представлене електронним каталогом порталу ТОВ «БФ-Логістик», знаходиться у відмінному стані. Дізнатися історію колишнього використання спецтехніки, визначитися з вибором, допоможе професійна консультація фахівців компанії.
Демолятор – основне знаряддя при демонтажі будівель
Механізоване руйнування старих будівель зазвичай не обходиться без екскаватора-руйнівника. Цей вид техніки для демонтажу будівель працює на гусеничному ходу і володіє подовженою стрілою. Середні ключові характеристики демолятора:
- довжина стріли з рукояттю 20 – 25 м;
- вага 45 – 60 тонн;
- виривное зусилля 300 – 350 кН;
- гранична маса навісного обладнання – 3 тонни.
Максимальні параметри істотно вище. Сучасний гусеничний екскаватор імпортного виробництва, здатний вести демонтаж об'єктів на висоті до 60 м. Вага передовий машини близько 150 тонн.
Альтернативно, демонтаж будівель виконується за допомогою роботів, оснащених бетоноломами, ротаційними фрезами, іншими механізованими пристроями. Переваги такої спецтехніки для демонтажу – дистанційне керування, що забезпечує безпеку оператора, і маневреність. Остання властивість досягається завдяки невеликим габаритам. Поряд з екскаваторами-руйнівниками і демонтажними роботами, для знесення споруд використовують: авто вишки, крани, гидроклинья, а також бульдозери.
Навісне обладнання під демонтаж
Механічні пристосування – наступний важливий елемент будівельної техніки для знесення будівель. Класичним ударним вузлом – "бабою", оснащений екскаватор-драглайн з кульовим розпушувачем.
Сьогодні на зміну металевого шару, що утримується сталевим тросом, прийшов комплекс навісних механізмів:
- дробильні ковші;
- гідромолоти і ножиці;
- бетоноломи;
- вібронавантажувачі;
- різні види захоплень.
Основним типом навісного обладнання при демонтажі залишається ківш. Функціонал пристосування поєднує два види дій: руйнівний і дробильне. За типом механізму для подрібнення, розрізняють два види ковшів:
- Роторний. Бетон та інші матеріали дробляться під впливом пари зустрічних роторів.
- Щековый. Подрібнення відбувається від ударного впливу статичної і рухомий щік. Другий вузол приводиться в рух шатуном.
Матеріалом для ковша виступає високоміцна сталь. Використовуються марки: 10ХСНД або її аналог, а також зносостійкий варіант – Hardox 400. Твердість ковша по Брінеллю досягає величин 250 – 400 HB. Маса руйнівного сайту коливається в інтервалі 0.6 – 2.1 тонн.
Допоміжна техніка для знесення старих будівель
Демонтаж будівель не обмежується виключно руйнуванням. Частина будівельного сміття використовується для переробки. За знесенням будівель, йдуть фази: сортування і дроблення. Тому, поряд зі спецтехнікою для руйнування будівель, використовуються допоміжні пристрої:
- фронтальні навантажувачі;
- самоскиди;
- мобільні дробительные комплекси.
Останні агрегати подрібнюють будівельне сміття після демонтажу до фракцій 130 – 500 мм. Їх продуктивність досягає переробки 200 тонн бетону в годину. Альтернативно, для подрібнення будівельного сміття застосовується основна техніка для знесення старих будівель – екскаватор.
Універсальність функціоналу
Перетворення екскаватора з машини для демонтажу в переробний комплекс досягається зміною навісного обладнання. Встановлюються спеціальні сортувальні або дробильні ковші.
Добавление в узел магнита позволяет отделять куски арматуры от бетонной массы. Другим навесным вспомогательным механизмом выступают гидроножницы–измельчители.
Спецтехника для разрушения зданий – недорого, с гарантией надежности
Дбайливі умови експлуатації, незначний ресурс мотогодин – фактори, що гарантують безперебійне функціонування б/у агрегатів на вітчизняних об'єктах. Скористайтеся безкоштовними послугами професійних консультантів компанії, щоб вибір спецтехніки став максимально ефективним.
- Телескопічні навантажувачі в сільському господарстві України представлені переважно новою й б/у технікою з Європи. Особливою популярністю користуються машини британської корпорації JCB, німецького виробника Bobcat і французького концерну Manitou.Телескопічні навантажувачі в сільському господарстві
- Гідравлічна схема екскаватора побудована на основі закону Паскаля, про незмінність енергії, що передається рідким середовищем. Впровадження гідравліки дало змогу неабияк зменшити габарити, знизити масу, принесло низку інших важливих переваг.Як працює гідравлічний екскаватор