Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Переваги телескопічних навантажувачів

Переваги телескопічних навантажувачів

До числа найбільш поширеною техніки відносяться механізовані агрегати для роботи з поддонными вилами або захоплювальними пристроями. Телескопічні навантажувачі БО в Україні сьогодні активно використовуються в промисловому секторі та сільському господарстві.

Телескопічний навантажувач з вантажем

Загальні характеристики

Основним призначенням телескопічних навантажувачів є захоплення, утримання, переміщення та доставка вантажів до місця призначення. Функціональність цієї техніки дозволяє з успіхом замінювати штат агрегатів, які раніше виконували різноманітні завдання. Наприклад, кран, який зазвичай використовувався для вилучення товару з вантажної платформи тепер не потрібен. Замість нього можна використовувати можливості телескопічної стріли і необхідний тип комплектуючого для роботи з предметом.

Основною перевагою телескопічних навантажувачів перед своїми аналогами є можливість роботи з важкими вантажами. Ківш для телескопічного навантажувача дозволяє виконувати земельні роботи. Обмеження по вантажопідйомності залежать від того, наскільки добре відбувається зчеплення колісної бази з поверхнею, де працює техніка. Підвищення можливостей агрегату забезпечує система противаг, яка встановлюється ззаду. За рахунок такого оснащення потужність транспортного засобу сягає двох з половиною тонн. При цьому розрахункові показники вантажопідйомності показують максимальне значення при куті стріли в 70°.

Телескопічний навантажувач з вилами

Особливу увагу споживачів звертається на високі показники маневреності навантажувачів. Загальна площа, на якій працюють агрегати, що не перевищує 4 квадратних метрів. Завдяки цьому техніка прекрасно справляється зі своїми завданнями в обмежених та обмежених умовах. Телескопічні навантажувачі полегшують і в багато разів прискорюють виконання практично будь-яких типів завдань за рахунок своїх характеристик і додаткового оснащення.

Зазвичай в конструкцію стріли вносять деякі технічні зміни, завдяки яким підвищується робочий ресурс. Так, встановлюються спеціальні накладки, які здатні брати на себе велику навантаження, тим самим збільшуючи термін зносу внутрішніх частин і механізмів стріли. Вартість таких матеріалів невисока.

Характеристики навантажувачів з телескопічною стрілою

Компанія ТОВ "БФ-Логістик" пропонує розширити функціонал вашого автопарку за рахунок оснащення універсальною і наднадійною європейською технікою. Велика частина телескопічних навантажувачів має передвстановлене електронне управління, за допомогою якого можна розраховувати граничні нормативи навантаження. Раніше цей процес забезпечував оператор устаткування, який ризикував зробити помилку. В даному випадку електроніка забезпечує стійкий робочий процес, блокуючи стрілу при перевищенні допустимих нормативів вантажу.

Наш асортимент представлений модельним рядом французького виробника техніки MANITOU. Це сучасна техніка, яка оснащується пневмоколесным шасі. Система управління гідравлічна з електричним повним приводом, що забезпечує можливість розташування коліс під будь-яким вузлом до платформи.

Для збільшення функціональності в навантажувачах передбачається можливість оснащення гідравлічними контурами, які є основою для розміщення спеціальних навісних знарядь. Так, на техніку можна підвісити гаки, двоскладові ковші (щелепні) і навіть підмітальні щітки. Протестована і запущена в дію програма управління бетонозмішувач і катком.

Телескопічний навантажувач з катком

Як реалізовані питання безпеки та комфорту

Особливу увагу європейський виробник техніки приділяє питанням комфорту і забезпечення нормативних умов праці для оператора. Кабіна водія обладнується засобами аварійного оповіщення при перевищенні нормативів вантажів. Оператор також попереджається перед можливим відхиленням навантажувача від точки базування або при його можливому падінні. Велика і простора кабіна відрізняється підвищеною комфортністю всередині не чути шуму, що підвищує продуктивність оператора, він менше втомлюється.

Способи доставки на об'єкт

Невелика за розмірами техніка легко уміщається на вантажні платформи. При цьому техніка володіє достатніми параметрами для забезпечення доставки своїми силами. Навантажувачі можуть розганятися до 30 кілометрів на годину. Процес пересування, у тому числі з навантаженням, регулюється автоматичною трансмісією. Гальмування платформи забезпечують осьові диференціали, а додаткову стійкість спеціальні аутригери.

Переваги дизельних навантажувачів:

  • Невисока первісна вартість БУ техніки;
  • Просте обслуговування. Пристосованість для проведення ремонтних робіт або заміни окремих деталей є відмінною характеристикою техніки з Європи;
  • Надійність і відмовостійкість;
  • Завдяки дизелю, на якому працюють навантажувачі, забезпечується можливість експлуатації при низьких температурах;
  • Значні параметри вантажопідйомності для автотехніки такого класу.

Як підбирати техніку для різних умов

Телескопічні навантажувачі підбираються безпосередньо під спектр завдань, які належить виконувати підряднику. Спектр робіт може бути різноманітний або носити сезонний характер. Для вирішення складних задач вибору та оптимізації бюджету придбання, рекомендуємо узгоджувати питання з нашими консультантами. Як правило, для роботи на закритих територіях використовуються агрегати середніх параметрів. Для виконання відповідальних доручень на будівельних майданчиках знадобиться навантажувач з максимально можливим вильотом стріли.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner