Кошик
6 відгуків
вул. Анатолія Кукоби, 27, Полтава, Україна
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
ТОВ "БФ-Логістик" - б/в спецтехніка з Європи
+380 (66) 573-31-86
+380 (96) 044-75-03

Французький виробник телескопічних навантажувачів Manitou

Французький виробник телескопічних навантажувачів Manitou

Вони можуть використовуватися для:

 • проведення дорожніх робіт;
 • переміщення товарів на складах вагою до 4 т;
 • в якості допоміжного устаткування при будівельних, сільськогосподарських роботах.

Цей вид автомобілів класифікують залежно від сфери застосування. Вони поділяються на універсальні, для проведення розвантажувально-навантажувальних робіт. В окрему групу виділяють навісне обладнання для телескопічного навантажувача.

Телескопічний навантажувач

Переваги придбання, оренди навантажувачів

Залучення такого допоміжного обладнання до виробничого процесу дозволяє істотно прискорити, полегшити роботи з переміщення великого обсягу вантажу, незалежно від його габаритів, виду.

До основних переваг відносять:

 • універсальність полягає в можливості виконання різнопланових завдань;
 • маневреність, незважаючи на вантажопідйомність, мінімальні габарити машини складають не більше 4 кв. м.;
 • можливість позиціонування, складування вантажів;
 • можливість зміни модифікації або шляхом зміни навісного обладнання.

Фото телескопічного навантажувача на будівництві

В якості навісного обладнання може використовуватися ківш, кранові установки, захоплення, інші пристосування. Їх вибір залежить від ваги, габаритів, виду вантажу.

Техніку рекомендується брати в оренду в тому випадку, якщо він не задіяний у виробництві постійно (не більше 10 разів на рік), а необхідний для проведення певного виду робіт. Так Ви зможете заощадити кошти на зберіганні, обслуговуванні автомобіля.

Якщо ж техніка використовується на постійній основі, рекомендується придбати французькі телескопічні навантажувачі б/у в Україні. Така покупка дозволить заощадити кошти, а якість навантажувача французьких виробників значно перевершує вітчизняні, інші імпортні автомобілі.

Де придбати

Серед великої кількості французьких виробників, які поставляють на ринок телескопічні навантаження, навісне обладнання для телескопічного навантажувача, 1 місце займає компанія Manitou.

Вона являє собою кооперацію міжнародних компаній, що виробляють навантажувачі, підйомники, самохідні машини.

В Україні можна придбати такі машини цього виробника:

 • французькі телескопічні навантажувачі б/у в Україні промислового призначення, призначені для проведення складних робіт;
 • самохідні машини, персональні, вишки, платформи;
 • навісне обладнання для вантажних машин;
 • стандартні універсальні.

Телескопічний навантажувач з ковшем

Офіційним дилером таких автомобілів є компанія ТОВ "БФ-Логістик". У нас Ви зможете придбати б/у техніку за вигідною ціною в хорошому технічному стані. Вона відповідає всім технічним нормам, які пред'являються для автомобіля такого типу на території України.

Які переваги має техніка виробництва Manitou

Купуючи французькі телескопічні навантажувачі б/у в Україні від виробника Manitou рекомендується користуватися послугами дилерських компаній. Однією з них є ТОВ "БФ-Логістик".

До основних переваг відносяться товару від цього дилера:

 • рама підвищеної щільності;
 • система з високим ступенем захисту, яка працює на базі дизеля, витримує високий тиск, механічний вплив;
 • наявність стріли висувного типу, яка працює на базі надійних механізмів, що дозволяє переміщати вантажі великої ваги, розміру ( до 4 т.);
 • для регулювання рівня нахилу використовується балансира вбудованого типу;
 • система управління включає в себе електронні програми, що допомагають водієві при управлінні машини;
 • для проведення сервісного обслуговування, ремонту немає необхідності повністю розбирати машину, так як провідні комплектуючі легко доступні для майстра.
Додатковою перевагою є багатофункціональність, універсальне обладнання від цього виробника. Базові моделі вантажопідйомністю від 2,5 тонн. Базові моделі можливо доукомплектувати, встановивши навісне обладнання для телескопічного навантажувача.

Порівняльна характеристика моделей

Вони відрізняються своєю вантажопідйомністю, розмірами, по потужності двигуна, габаритами, висоті підйому.

Основними моделями, які представлені на ринку України є:

 • МТ-6;
 • МТ-7-10;
 • МТ-12-17;
 • МТ-14-18;
 • МТ-21-30.

Вантажопідйомність цих машин починається з 2,5 тонни. В залежності від висоти підйому, вантажопідйомності збільшується потужність мотора, двигуна. Виліт стріли відрізняється в кожній з моделей, залежить від висоти підйому. Мінімальне відхилення стріли становить 4,16 м, а максимальна 15,1 м.

Куди звернутися з метою придбання навантажувача

Купуючи машину, потрібно враховувати, де вона буде працювати. Для приміщень рекомендується обирати маневрені, невисокі з середньою вантажопідйомністю. Для проведення монтажних, будівельних робіт рекомендується купувати французькі телескопічні навантажувачі б/у в Україні з високим вильотом стріли.

При необхідності переміщення великої кількості вантажу, його різноплановості, може використовуватися навісне обладнання для телескопічного навантажувача. Краще не купувати кілька машин, а купити універсальну модель з навісним обладнанням.

При придбанні навантажувача б/у, який буде доставлений з Європи, буде володіти хорошими технічними характеристиками, краще звернутися в дилерську компанію. ТОВ "БФ-Логістик" надає свої послуги на ринку України вже більше 5 років. Ми доставляємо французькі телескопічні навантажувачі б/у в Україні, супроводжуємо угоду по їх придбанню, беремо на себе всі паперові формальності, надаючи консультаційні та допоміжні послуги.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner