Як вибрати навантажувач для складу?

Використання подібною технікою дозволяє значно спростити роботу персоналу і прискорити процес обробки вантажів. При виборі складського навантажувача слід враховувати його вантажопідйомність, робочий ресурс, безпека, умови експлуатації, маневреність та ін. Наша компанія ТОВ «БФ-Логістик» пропонує широкий асортимент високоякісних складських б/в навантажувачів від відомих виробників за прийнятними цінами.
Основні види складських навантажувачів
До основних видів складських навантажувачів відносяться:
1. Автокар (автонавантажувач). Автокар – це самохідний візок з електроприводом та вантажною платформою, яка використовується на рівних поверхнях. Вантажопідйомність автокара може змінюватись в межах 0,5...10 т. Швидкість пересування становить до 20-40 км/ч. Основними перевагами автокарів є висока маневреність і зручність управління. Автокар може оснащуватися вилами, ковшем, грейферним захватом та ін. При роботі з електрокаром необхідно строго дотримувати техніку безпеки і рекомендації по експлуатації.
2. Телескопічний навантажувач. Телескопічний навантажувач для складу – це техніка з телескопічною стрілою, на якій закріплено різне навісне обладнання: гак, вила, бетономішалка, зерновий ківш тощо Агрегати такого типу володіють численними конкурентними перевагами:
- Широкий спектр навісного обладнання. Телескопічний навантажувач – це універсальна машина, здатна одночасно виконувати функції фронтальних і вилочних пристроїв, монтажних кранів, підйомних майданчиків. Для підвищення ефективності роботи передбачений механізм швидкої зміни навісного обладнання.
- Висока швидкість і стійкість. Сучасні телескопічні навантажувачі для складу здатні розвивати швидкість руху до 30 км/год. Для підвищення стійкості машини оснащуються спеціальними аутригерами з гідравлічним керуванням і електронною системою підвіски, що дозволяє успішно працювати на похилій поверхні.
- Зручність роботи. Завдяки системам звукових і світлових сигналізаторів водій отримує повідомлення про стан техніки та навантаження на її основні вузли.
- Захищена кабіна. Водійська кабіна оснащена сучасною захисту від падаючих предметів і перекидання, пило - і віброізоляцію, системою кондиціонування. Це підвищує працездатність оператора протягом тривалого часу.
3. Вилочний (щогловий). Навантажувачі вилочні електричні, ціна яких помірна, – це машини, обладнані мачтовым пристроєм і транспортують великогабаритні вантажі на значні відстані. Перевагами такої техніки є висока вантажопідйомність, мобільність, маневреність, великий вибір вантажозахватного обладнання, можливість завантаження штучних і палетних вантажів.
По конструкції вилкові навантажувачі бувають наступних видів:
- трехопорные – завдяки своїй високій маневреності машини призначені для роботи у вузьких проїздах;
- четырехопорные – подібна техніка характеризується підвищеною вантажопідйомністю.
Ціна вилочного навантажувача електричного може змінюватись в залежності від конструкції вил, характеру траси, типу підлогового покриття, наявності спеціального виконання.
Типи двигунів для навантажувачів
Складські навантажувачі можуть обладнуватися різними типами двигунів, вибір яких визначається типом приміщення, температурою навколишнього середовища, потужністю техніки тощо До основних типів двигунів для навантажувачів відносяться:
- Дизельні. Дизельні навантажувачі призначені для тривалої роботи на відкритому майданчику. Така техніка добре підходить для роботи з важкими і великогабаритними вантажами. Висока потужність і продуктивність забезпечують значний робочий ресурс дизельного навантажувача. До недоліків дизельної техніки відносяться гучність і дороге техобслуговування.
- Бензинові. Бензинові навантажувачі рекомендуються до використання у великих складах з високими стелями і ефективною вентиляцією. До їх переваг відноситься низька шумність, помірні витрати на експлуатацію, можливість роботи в курній і хімічно агресивному середовищі. Однак вони витрачають паливо на 20-30% більше, ніж дизельні аналоги.
- Газові. Це двигуни, що працюють на газових сумішах. Газові двигуни рекомендуються до використання в закритих і погано вентильованих приміщеннях. Порівняно з электропогрузчиками газові моделі відрізняються більшою потужністю і простотою в обслуговуванні. Їх гучність приблизно на 3-5 дБ нижче, ніж у приводів на інших типах палива. Також слід зазначити дешевизну газових сумішей у порівнянні з дизелем і бензином.
- З електроприводом (акумуляторні). Такі навантажувачі призначені для складських приміщень з обмеженим простором. До основних переваг навантажувачів з електродвигунами відноситься компактність, мінімальна гучність, екологічність, негорючість. Недолік – обмежена потужність.
Навісне обладнання для навантажувачів
Сучасна навантажувальна техніка повинна комплектуватись навісним обладнанням, розширює її функціональні можливості. Серед навісного обладнання для навантажувачів можна виділити:
- повноповоротні вила;
- обертовий захоплення;
- захват для рулонів;
- многопаллетный захоплення;
- штирі;
- ковші;
- гак для підйому;
- кран-балка;
- стабілізатор вантажів та ін.
Вибір навісного обладнання повинен визначатися періодичністю використання і технічними параметрами навантажувачів, масою, габаритами і матеріалом перевезеного вантажу, особливостями складського приміщення і т. д.
Переваги нашої компанії
Основними перевагами вибору навантажувачів у нас є:
- штат досвідчених фахівців;
- гарантія якості товару;
- широкий асортимент техніки;
- тільки перевірені бренди;
- своєчасна доставка товару;
- позитивні відгуки від клієнтів;
- прийнятна вартість послуг.
Якщо Ви хочете купити б/у навантажувачі з Європи, скористайтеся послугами нашої компанії. Ми пропонуємо якісні та недорогі машини. Ми готові надати професійні консультації щодо особливостей правильного вибору і експлуатації техніки.
- Телескопічні навантажувачі в сільському господарстві України представлені переважно новою й б/у технікою з Європи. Особливою популярністю користуються машини британської корпорації JCB, німецького виробника Bobcat і французького концерну Manitou.Телескопічні навантажувачі в сільському господарстві
- Гідравлічна схема екскаватора побудована на основі закону Паскаля, про незмінність енергії, що передається рідким середовищем. Впровадження гідравліки дало змогу неабияк зменшити габарити, знизити масу, принесло низку інших важливих переваг.Як працює гідравлічний екскаватор